Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 17

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Seni unutmak çok zor geliyor bana

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
KaranLık
Co-Admin
Co-Admin
KaranLık
---www.acemi.yiz.biz---
Nereden : DüşLerin İçinden
Lakap : (Küb)
Seni unutmak çok zor geliyor bana Vide
http://www.acemi.yiz.biz
MesajKonu: Seni unutmak çok zor geliyor bana Seni unutmak çok zor geliyor bana EmptyC.tesi Nis. 25, 2009 12:58 am

Günler karanlık gecelerdense hiç hayır yok
Yaşamak çok zor geliyor bana yaşamaksa güç
Bir adım ötemdesin oysa nasıl geçiriyorum saatleri nefes almadan bende bilmiyorum
Sesini duydukça içim acıyor sonra benden ne kadar4 uzakta olduğunu fark ediyorum
Adımı hiç anmadığını
Nasıl olduğumu merak etmediğini
Beni sevmediğini
Sevdan bir bıçak gibi saplanıyor yüreğime
Çıkarmaya çalıştıkça daha bir derine batıyor sanki daha fazla kanıyor
Ben böyle yaşamak istemiyorum böylede kalmak istemiyorum seninle
Dostun olamam arkadaşın olamam bir yabancın hiç olamam
O kadar kolaymı anılar beni rahat bırakmazken tenimde hala nefesin varken
Nasıl unutmaya zorlarsın beni
Oysa sen sokmadınmı bu aşkı yüreğime sen sevdirmedin mi kendini bana senmiydin bana yalan olan yaşatma bu acıyı bana gitme gidecek olsan bile ben bilmeyeyim
Ben seni sevdiğimden beri sen bana yabancısın o zaman neden sni sevmem için bu kadar uğraştın artık yavru kuş demiyorsun bana oysa onun kanadı çoktan kırıldı ağır bir yara aldı nasıl dayanırım buna seni her gün görürken sensizliği taşıyamaz oldu bedenim.seni arar oldu gözlerim bazen sokağıma bakıyorum acaba bir gece ansızın gelirmisin diye saatlerce geçen arabları izliyorum acaba tesadüfte olsa sen geçermisin diye ama gelmiyosun ve ben yine büyük bir yalnızlıkla yatıyorum yatağıma sonra büyük bir umutla gün başlıyor acaba bugün görürmüyüm seni diye ama daha bir soğuk bakıyor gözlerin bana sonra anlıyorum hiç gelmeyecek vuslatı beklediğimi
Biliyormusun ben hiç gülmedim senden ayrıldığımdan beri
Büyük bir huzursuzlukla geçti zaman kimseyi hatta kendimi bile düşünmedim seni düşündüğüm kadar her şeyde biraz sen kalmıştı sanki senin bakışın senin gülüşün …..
Gelemiyorum sana aramıza ördüğün duvarı aşamıyorum konuşmuyorum konuşamıyorum
Oysa kapris değil benim sana yaptığım seni unutmak değil vazgeçmek hiç değil
Hala kalbim senin için atarken saatleri hala senin için yaşarken hala sana kavuşmak için nefes alırken bir kez seninle karşılaşmak için güne başlarken nasıl senden vazgeçtim derim
Kırıldım bitanem gitmeliydim korumalıydım bu yüreği yoksa zarar verecektin ama şimdi bu yürek bana zarar veriyor ondan kaçamıyorum darmadağınım artık kimseyle görüşmeden akıyor zaman ilk defa bu kadar savunmasızım oysa sen hiç tanımamışsın bu yüreği anlamamşsın..
Beklide bu bir veda yüreğime sana sevdama yaşama ümidime sen yoksun boş ver hiç biri olmasın seni hep sevdim söyleyemedim…..

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası