Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 17

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İbrahim Akın: Fener'le anlaştım

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
ifot_abla
Moderatör
Moderatör
ifot_abla
---www.acemi.yiz.biz---
Nereden : Ankara
Lakap : anne
İbrahim Akın: Fener'le anlaştım Vide
http://www.acemi.yiz.biz
MesajKonu: İbrahim Akın: Fener'le anlaştım İbrahim Akın: Fener'le anlaştım EmptyPtsi Mayıs 11, 2009 4:24 pm

İbrahim Akın: Fener'le anlaştım E0B5E0929C76BE438F4392FCx

"Sarı-lacivertli yöneticilerle görüştüm ve ufak pürüzler dışında anlaşma tamam. Gelecek sezon F.Bahçe formasını giyeceğim"

Fener'le anlaştım

Hipodromdaydı
İstanbul Büyükşehir Belediyespor'un forveti İbrahim Akın, Fenerbahçe ile anlaştığını açıkladı. Sivasspor galibiyeti sonrasında izinli gününü Veliefendi Hipodromu'nda geçiren 25 yaşındaki futbolcu, arkadaşımız Bozhan Memiş'e, "Fenerbahçeli yöneticilerle görüştüm. Aradaki ufak pürüzler dışında anlaşmaya vardık. Büyük ihtimalle

seneye sarı-lacivertli formayı giyeceğim" açıklamasında bulundu.

2 milyon euro
Golcü futbolcunun menajeri Metin Öztürk de Fenerbahçe ile temas halinde olduklarını doğruladı. İbrahim Akın'ın kulübüyle sözleşmesinin devam ettiğini kaydeden Öztürk, "Fenerbahçe ile önümüzdeki pazartesi görüşeceğiz. Büyükşehir, bonservis bedelini 2 milyon euro olarak belirledi. Bu rakam üzerinden pazarlık yapılacak. Galatasaray da devrede ancak önceliğimiz Fenerbahçe'de" diye konuştu.

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası