Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 17

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Fener'e 'hayır' denmez

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
adegerli33
Administrator
Administrator
adegerli33
---www.acemi.yiz.biz---
Nereden : ANKARA
Lakap : Mersinli
Fener'e 'hayır' denmez Vide
http://acemi.yiz.biz/
MesajKonu: Fener'e 'hayır' denmez Fener'e 'hayır' denmez EmptyÇarş. Mart 25, 2009 8:17 am

Fener'e 'hayır' denmez

Fener'e 'hayır' denmez F32E472D264274469B810752x

Eğer Fenerbahçe beni göreve çağırırsa 'gelmiyorum' diyemem. Türkiye benim vatanım. Orayı çok özledim.

Çok özledim

Fotomaç'a konuşan Alman teknik adam, "Türkiye benim ikinci vatanım" dedi ve ekledi: Fenerbahçe'ye asla 'hayır' diyemem.

Luis Aragones'in yerine hoca arayan Fenerbahçe yönetiminin, Roberto Mancini'nin yanı sıra eski teknik direktörleri Christoph Daum'a da teklif götürdüğü yönündeki haberler, Alman basınında da geniş yer buluyor. Konuya geniş yer ayıran Kölner Express gazetesi, Daum'un F.Bahçe'nin yakın takibinde olduğunu duyurdu. Aynı gazeteye açıklama yapan Daum, teklif

için ne "Hayır" ne de "Evet" derken, yorum yapmamayı tercih etti. Ateş olmayan yerden duman çıkmazdı! Fotomaç, telefon bağlantısı kurduğu Alman çalıştırıcıya işin aslını sordu.

Ümit de yardımcısı
Köln ile bir yıl daha sözleşmesi olan Daum, yaptığımız mini röportajda konu hakkında politik yanıtlar verdi: "Türkiye benim ikinci vatanım. Orada çok güzel günlerim geçti. Fenerbahçe'de üç yılda yaşadıklarım ise çok özel şeyler. Kendimi hâlâ o camianın bir parçası gibi hissediyorum. Orayı çok özlüyorum. Kim Fenerbahçe'ye hayır diyebilir ki..." Mesaj açık. Belli ki Daum, Fenerbahçe'ye gelmek için can atıyor. Daum'un gelmesi halinde, Ümit Özat'ın da yardımcısı olacağı kulislerde öne çıkan iddialardan.

Fener'e 'hayır' denmez

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası