Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 17

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Dereli Beşiktaş'ta

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
adegerli33
Administrator
Administrator
adegerli33
---www.acemi.yiz.biz---
Nereden : ANKARA
Lakap : Mersinli
Dereli Beşiktaş'ta Vide
http://acemi.yiz.biz/
MesajKonu: Dereli Beşiktaş'ta Dereli Beşiktaş'ta EmptyÇarş. Mart 04, 2009 6:49 pm

Dereli Beşiktaş'ta

Dereli Beşiktaş'ta B4F6CC231762A44D94C0AE0Dx

90 dakika bitiminde Beşiktaş'ın Çek yıldızı ile hakem Selçuk Dereli'nin forma alışverişi yaptığı dile getirildi.

Beşiktaş ile Ankaraspor arasında oynanan kupa maçının sonunda ilginç bir olay yaşandı. Siyah-beyazlı ekibin tecrübeli savunma oyuncusu Zapotocny ile karşılaşmanın hakemi Selçuk Dereli'nin, bitiş düdüğüyle birlikte formalarını değiştirdikleri öğrenildi. Hakem Dereli, konuyla ilgili yaptığı açıkmalada, "Zapotocny bana devre arasında gelerek 'Hocam maçtan

sonra formanı verir misin?' dedi, ben de 'Çok mutlu olurum' yanıtını verdim" dedi.

Yardımcıma uydum
Selçuk Dereli, maç sonunda yanına gelen Zapotocny'ye formasını verdiğini, Çek oyuncunun da jest olarak kendi formasını getirdiğini ifade etti. Öte yandan Dereli, İbrahim Üzülmez'in yaptığı ve penaltı kararına hükmettiği pozisyon için de "Ben pozisyonda serbest vuruşa hükmettim. Ardından yardımcım ile göz göze geldim ve işbirliği içerisinde penaltı olduğuna karar verdik" dedi. Hakemin bu açıklaması, siyah-beyazlıları tatmin etmedi.

Dereli Beşiktaş'ta

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası