Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 17

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Beşiktaş günlüğü

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
adegerli33
Administrator
Administrator
adegerli33
---www.acemi.yiz.biz---
Nereden : ANKARA
Lakap : Mersinli
Beşiktaş günlüğü Vide
http://acemi.yiz.biz/
MesajKonu: Beşiktaş günlüğü Beşiktaş günlüğü EmptyPtsi Mart 02, 2009 9:02 pm

Beşiktaş günlüğü

Yatmaya gelmedim
Ara transferde alınan Fabian Ernst, "Ben buraya yatmaya değil, şampiyonluk yaşamaya geldim" dedi. Türk insanına ve kültürüne uzak olmadığını, bu nedenle çabuk alıştığını da belirten Alman futbolcu çift ön liberoyu tercih ettiğini de söyledi.

Ayak tenisi oynadılar
Beşiktaş bir günlük aradan sonra Ankaraspor

kupa maçı hazırlıklarına başladı. Takım halinde ısınma koşularıyla başlayan idman pas çalışması ile sürdü. Siyah-beyazlı oyuncular daha sonra ayak tenisi ile stres attı. İdman çift kale maç ile bitti.

Haftanın son idmanı
Yaklaşık bir hafta Ankara'da kalacak Beşiktaş, Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'ndeki haftanın son çalışmasını bugün saat 11.00'de yapacak. Mustafa Denizli'nin taktik ağırlıklı yaptıracağı idmandan sonra kafile Ankara'ya hareket edecek.

Zan için seferberlik
İstanbul BŞB maçında sakatlanan Gökhan Zan ile İbrahim Toraman'ın tedavileri yapılıyor. Sol arka adalesinde sertleşme olan Toraman ile aynı bölgeye darbe alan Zan'ın Ankara'ya götürüleceği öğrenildi. Toraman koşu yaparken Zan idmana çıkmadı.

İnceman bekliyor
Ernst'in transferiyle forma şansı iyice azalan Uğur İnceman, "Kazanmamız önemli. Elbette oynamak isterim ama bunun kararımı ben vermiyorum. Şampiyonluk için gün sayıyoruz. Ve herkes bu camiaya kendisini ait hissediyor" diye görüş bildirdi.

Beşiktaş günlüğü

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası