Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 17

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"İnanılmaz bir gündü"

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
adegerli33
Administrator
Administrator
adegerli33
---www.acemi.yiz.biz---
Nereden : ANKARA
Lakap : Mersinli
"İnanılmaz bir gündü" Vide
http://acemi.yiz.biz/
MesajKonu: "İnanılmaz bir gündü" "İnanılmaz bir gündü" EmptyPtsi Mart 02, 2009 8:59 pm

"İnanılmaz bir gündü"

"İnanılmaz bir gündü" 362A8C1A785BE74E868E1D89x

Sarı-kırmızılı ekibin eski kalecilerinden Brad Friedel, yazdığı kitapta Türkiye'yi ve yaşadıklarını anlattı.

Times'ın haberine göre; Amerikan milli takımının ve Galatasaray'ın efsane kalecisi olan Brad Friedel 15 yıllık futbol yaşantısında başından geçen ilginç anılara yer verdiği bir kitap yazdı.

Brad Friedel Fenerbahçe hakkında yazdığı

kitapta İstanbul'da geçirdiği bir yılı unutulmaz bir yol olarak değerlendirdi.

Kitabında Fenerbahçe stadına Galatasaray bayrağı dikmesini anlatan Friedel o günü "inanılmaz bir gün" olarak niteledi. Friedel "Fenerbahçe ile oynadığımız Türkiye kupası finalini unutamıyorum. Sabah kalktım yatağımda keyif yapıyordum. Televizyonu açtım ve stadın 3'te ikisinin dolu olduğunu gördüm. "Bu nasıl bir çılgınlık?" diye söylendim.

Brad Friedel Galatasaray'ın uzatmalarda maçı kazanmasından bahsederken, maç sonrası Fenerbahçe taraftarlarının oyunculara bir şeyler fırlattığını da belirtti. "Otobüsün camından taş ve bira şişeleri atıyorlardı; tuhaf da olsa, tüm bu olanlar hoşuma gitti."

"İnanılmaz bir gündü"

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası