Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 17

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

5 attı geldi 5 yedi gitti

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
adegerli33
Administrator
Administrator
adegerli33
---www.acemi.yiz.biz---
Nereden : ANKARA
Lakap : Mersinli
5 attı geldi 5 yedi gitti Vide
http://acemi.yiz.biz/
MesajKonu: 5 attı geldi 5 yedi gitti 5 attı geldi 5 yedi gitti EmptySalı Şub. 24, 2009 10:03 pm

5 attı geldi 5 yedi gitti EABCE4CB199D0045A175764Dx

Leverkusen'le Cimbom'u 5 golle yenen Skibbe, 5 gollü bir hezimetle veda etti.

Koltuğu sallanmıştı
5-2'lik Kocaelispor yenilgisi sonrasında beklenen oldu... Teknik direktör Michael Skibbe, dün yönetim kararıyla görevinden alındı. 17 Haziran 2008'de sarı-kırmızılı kulüple 1+1 yıllık sözleşme imzalayan Alman hocanın, G.Saray serüveni 283 gün sürdü. Skibbe'nin koltuğu ilk kez Bursa yenilgisinde yardımcıları Ümit Davala

ve Edwin Boekamp'ın gönderilmesiyle sarsılmıştı. Kalli'nin danışman yapılması da genç hocanın gideceği şeklinde yorumlanmıştı.

İyi bir son beklerdim
Kulüp tarafından yapılan resmi açıklama sonrasında bir basın toplantısı düzenleyen Alman hoca, "Galatasaray benim için çok önemli bir noktaydı. Bu maceraya girdikten sonra daha iyi bir son beklerdim. Sportif açıdan kötü sonuçlar aldık ve hayal kırıklığına uğradım. Futbolda skor önemlidir. Bu karar şaşırtıcı değil. G.Saray'a başarı diliyorum. Benimle çalışan herkese de teşekkürler" dedi.

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası