Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 17

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Orada biterdi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
adegerli33
Administrator
Administrator
adegerli33
---www.acemi.yiz.biz---
Nereden : ANKARA
Lakap : Mersinli
Orada biterdi Vide
http://acemi.yiz.biz/
MesajKonu: Orada biterdi Orada biterdi EmptyPerş. Şub. 19, 2009 8:29 pm

Orada biterdi

Orada biterdi CAD9B7E41CC3C64D98514432x

Bazı futbolcular maçı kazanacağına inanmış. Herkes inansa tur gelecekti Fransız ekibinin ilk dakikalar hariç net pozisyonlarını gören var mı?.

* Skibbe büyük bir sürpriz yaptı. Kadro seçimini nasıl buldunuz?
Volkan'ın parmağında bir sorun var galiba. Sabri de sanıyorum Antalya maçındaki kötü oyununun kurbanı oldu gibi düşünüyorum. Skibbe'nin 3'lü defans kurgusuna saygı duyuyorum. Böylece orta sahayı kalabalık tuttu. G.Saray, Avrupa maçlarında zaten çok farklı oynuyor. İyi

mücadele ettiler. Ben Bordeaux'nun oyunun başındaki 1-2 pozisyonu dışında bir etkisini görmedim. Öyle çok büyütülecek bir takım değiller. Nedense medya Bordeaux'yu yıldızlar topluluğu gibi gösterdi.

YETERLİ MOTİVASYON YOK
* Bordeaux'nun pozisyonu yok dediniz. G.Saray kazanabilir miydi yani?
Elbette kazanabilirdi. Benim gördüğüm oyuncuların bazıları galibiyete inanmış, bazıları inanmamış. Skibbe yabancı bir hoca olduğu için sanıyorum yeterince motive edemiyor. Ya da başka bir neden var. Ancak şunu söyleyebilirim G.Saray dün akşam turu garantileyebilirdi. Oyunu istediği gibi yönlendirdi. Bence biraz da medyanın Bordeaux'yu büyütmesiyle bazı futbolcular korktu. Yoksa G.Saray, Fransa'dan UEFA'da ilk 16'yı garantilemiş olarak dönerdi.

LİNCOLN RENK KATIYOR
* Fransız ekibinin deplasmanda daha iyi oynadığı söyleniyor. Rövanş ne olur?
Ya tekrar söylüyorum, Bordeaux öyle büyütülecek bir takım değil. G.Saray onları burada yener. Antalyaspor maçıyla bu maçı kıyaslamamak lazım. Lincoln oynadığı zaman G.Saray'ın çehresi değişiyor. Dün akşam Kewell da sahada olunca hem Cimbom güçlendi hem rakibe korku saldı hem seyredenlere zevk verdi. Ali Sami Yen'deki maçta da Lincoln ile Kewell'ın katkılarıyla G.Saray maçı kazanacak ve turu geçecektir. Fransızları gözümüzde büyütmeyelim.

NONDA ETKİSİZ KALDI
* Oyuncu değişikliklerini nasıl buldunuz? Bu değişiklikler G.Saray'a ne getirdi?
Baros'un çıkması normaldi. Zaten sarı kartı vardı. Bu her an kırmızıya dönebilirdi. Nonda tercihi de doğruydu. Ancak Nonda oyuna beklenen katkıyı yapamadı. Yapmış olsaydı G.Saray maçı kazanırdı zaten. Bir de Sabri'nin girişi takıma hareket getirdi. Belki Sabri daha önce sahaya sürülebilirdi. Bu elbette hocanın tercihidir. Son dakikalarda G.Saraylı oyuncuların rakip sahada topa sahip olarak durarak oynaması maçın berabere bitmelerini istemesindendi.

KURALLAR AYNI DEĞİL Mİ?
* İsviçreli hakemi nasıl buldunuz? Hakemi alkışlayan Wendel niye kırmızı görmedi?
FIFA kuralları dünyanın her yerde aynı değil mi? Ben bunu anlamadım. Adam sarı kartı gördü, sonra hakemin gözünün içine baka baka uzun süre alkışladı. Bunun adı ikinci sarıdan kırmızıdır. Ancak İsviçreli hakem "devam" dedi. Oyunun genelinde iyi bir yönetim gösterdi. Ama bu kırmızı kart dışında birkaç hatalı kararı puanını düşürdü. İki takımın da iyi niyetli olmaları hakemin işini kolaylaştırdı. Seyredenler zevk alarak 90 dakikayı izledi.

Orada biterdi

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası