Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 17

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Wall-E [2008]

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
_ÇatLak_
Asistan
Asistan
_ÇatLak_
---www.acemi.yiz.biz---
Nereden : TÜRKİYE / ANKARA
Lakap : Paşa
Wall-E [2008] Vide
http://www.acemi.yiz.biz
MesajKonu: Wall-E [2008] Wall-E [2008] EmptyPerş. Ocak 22, 2009 2:50 am

Wall-E [2008] Voli1sm3

Yapım :2008, ABD
Tür :Animasyon / Komedi / Macera
Yönetmen :Andrew Stanton
Senaryo :Andrew Stanton, Jim Capobianco
Seslendirenler :Sigourney Weaver, John Ratzenberger, Fred Willard, Kathy Najimy, Jeff Garlin, Ben Burtt, Elissa Knight
Yapımcı :Jim Morris
Müzik :Thomas Newman
Dağıtım :UIP Filmcilik
Süre :1 saat, 30 dk.
Gösterim Tarihi :26 Eylül 2008

Dünya gezegenini terk eden insanlar tarafından unutulduktan sonra, uzun yıllar boyunca yapayalnız yaşayan ve bu süre içinde programlandığı işle (çöp tasnifiyle) uğraşan robot WALL-E, günün birinde EVE adlı çok güzel bir arama robotuyla karşılaşır ve hayatı aniden yepyeni bir anlam kazanır.

WALL-E’nin elinde gezegenin geleceğinin anahtarının olduğunu keşfeden EVE, artık başka bir gezegende yaşayan ve dünyaya güvenlik içinde geri dönüş haberini heyecanla beklemekte olan insanlara bu bilgiyi rapor etmek için müthiş bir uzay yolculuğuna çıkar. Ancak WALL-E’ de boş durmamış, çok beğendiği EVE’in peşine takılarak onunla birlikte galaksiye açılmıştır. Beyazperdedeki gelmiş geçmiş en heyecan verici ve en yaratıcı komedi macerası böylece başlar.

Geleceğin daha önce hiç hayal edilmemiş vizyonlarını içeren bu filmde WALL-E’ye, aralarında bir hamamböceği ile bozuk robotlardan oluşan kahraman ruhlu bir topluluğun da yer aldığı birbirinden ilginç karakterler eşlik eder.

Wall-E [2008]

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası