Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 17

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İzmir ve Trabzon'u isteyen Başbakan, dersini alacak

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
[-İDLE-]
Administrator
Administrator
[-İDLE-]
---www.acemi.yiz.biz---
Nereden : Ankara
Lakap : WeBmAsTeR
İzmir ve Trabzon'u isteyen Başbakan, dersini alacak Vide
http://acemi.yiz.biz
MesajKonu: İzmir ve Trabzon'u isteyen Başbakan, dersini alacak İzmir ve Trabzon'u isteyen Başbakan, dersini alacak EmptyPtsi Ara. 29, 2008 3:08 pm

İzmir ve Trabzon'u isteyen Başbakan, dersini alacak ******
CHP, Trabzon'da yerel seçimlere mevcut Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu'yla giriyor. Dün İzmir'den Trabzon'a geçen CHP lideri Deniz ******, Canalioğlu'nun 29 Mart'taki seçimde yine adayları olduğunu açıkladı.

Partililerin Başkan Canalioğlu lehine sevgi gösterileri üzerine ******, "Siz bu kadar seviyorsunuz ama Başbakan sizin gibi düşünmüyor. İlle de Trabzon'u istiyorum diyor. Yoksa siz ona gel de alma demek mi istiyorsunuz? O istiyor diye siz onu mu dinleyeceksiniz?" dedi. CHP lideri, bu sırada Başbakan'ı yuhalayan kalabalığa müsaade etmedi. Başbakan Tayyip Erdoğan'ın İzmir ve Trabzon belediyelerini özellikle istediğini kaydeden ******, İzmirlilerin Başbakan'a seçimlerde ders vereceğini iddia etti. ******, "Ben bu dersi Karadeniz'den de istiyorum. Bakalım el mi yaman bey mi yaman. Başbakan'ın dediği mi Trabzonluların dediği mi olacak?" ifadesini kullandı. CHP lideri, önümüzdeki seçimlerin sadece bir yerel seçim olmayacağını da savundu. ******, bu konuda şu görüşü dile getirdi: "Bu seçim belki de bir genel seçime dönüşecek. Bu durumun herkes farkında olmalı. Sandık her zaman tekin değildir. Onu vatandaşın önüne koyarsın, ama öyle bir sonuç çıkar ki sen de şaşırırsın. Bana öyle geliyor ki bu seçim, Ankara'da hükümeti de değiştirecek."
3f3
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye
3f3
---www.acemi.yiz.biz---
Nereden : ankara/ napcan gelcen mi? :D
Lakap : Efelerin EFEsi
http://www.acemi.yiz.biz
MesajKonu: Geri: İzmir ve Trabzon'u isteyen Başbakan, dersini alacak İzmir ve Trabzon'u isteyen Başbakan, dersini alacak EmptyPtsi Ara. 29, 2008 4:41 pm

:S
ifot_abla
Moderatör
Moderatör
ifot_abla
---www.acemi.yiz.biz---
Nereden : Ankara
Lakap : anne
http://www.acemi.yiz.biz
MesajKonu: Geri: İzmir ve Trabzon'u isteyen Başbakan, dersini alacak İzmir ve Trabzon'u isteyen Başbakan, dersini alacak EmptyÇarş. Ara. 31, 2008 9:18 pm

bencede kardeşim Very Happy SANA KATILIYORUM 3F3

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası