Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 17

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Erdoğan'dan Gazze için ilk adım

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
adegerli33
Administrator
Administrator
adegerli33
---www.acemi.yiz.biz---
Nereden : ANKARA
Lakap : Mersinli
Erdoğan'dan Gazze için ilk adım Vide
http://acemi.yiz.biz/
MesajKonu: Erdoğan'dan Gazze için ilk adım Erdoğan'dan Gazze için ilk adım EmptyPaz Ara. 28, 2008 6:02 pm

Başbakan Erdoğan, BM Genel Sekreteri Ban Ki Moon'u, İsrail'in Gazze'ye düzenlediği saldırıyı durdurması ve yardıma izin vermesi için çaba göstermeye çağırdı.

Başbakan Erdoğan, telefonla aradığı BM Genel Sekreteri Ban Ki Moon'u İsrail'in Gazze'ye düzenlediği saldırıyı bir an önce durdurması ve insani yardıma izin vermesi için çaba göstermeye çağırdı.

Görüşmede Ban Ki Moon, Erdoğan'a saldırıyı kınadığını, saldırın hemen durdurulmasını, iki tarafından da çatışmayı sona erdirmesi ve insani yardıma yönelik izin vermesi konusunda yaptığı açıklama ve bu yönde yürüttüğü temaslar hakkında bilgi verdi. Erdoğan'ın bu konudaki çabası ve liderliğinden memnuniyetini dile getirerek teşekkür eden Ban Ki Moon, barış ve sükunetin sağlanması için taraflar üzerindeki etkisini ve liderliğini sürdürmesini istedi. Ban Ki Moon, Erdoğan'ı önümüzdeki sıcak süreçte yakın temasta kalmayı ve birlikte çaba göstermeye çağırdı.

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası