Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 17

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bu nasıl imparatorluk?

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
ifot_abla
Moderatör
Moderatör
ifot_abla
---www.acemi.yiz.biz---
Nereden : Ankara
Lakap : anne
Bu nasıl imparatorluk? Vide
http://www.acemi.yiz.biz
MesajKonu: Bu nasıl imparatorluk? Bu nasıl imparatorluk? EmptySalı Kas. 25, 2008 2:16 pm

Bu nasıl imparatorluk?

İbrahim Tatlıses'in reytinge isyanı onu programında birdirbir oynamaya kadar götürmüştü. Okan Bayülgen, bakın Tatlıses için ne yorum yaptı.

Kanal D'de yayınlanan Disco Kralı programının medya arkası bölümünde İbrahim Tatlıses'in geçen hafta programında birdirbir oynamasını ekrana getiren Bayülgen, reytinlere isyan etti.

Bayülgen, kendi programının hiçbir zaman reytinlerde çok iyi noktalara gelemediğini ifade ettikten sonra, sözlerini İbrahim Tatleses'e getirdi:

ADAMIN ÜZERİNDEN ATLAYAN İMPARATOR GÖRDÜN MÜ?

"Anlamadığım şey şu, İbrahim Abi değil mi. Herkes İbrahim Abi'yi görecek, öyle değil mi 'imparator'... Sen hiç bir adamın üzerinden atlayan imparator gördün mü? Şimdi ayıp mu oluyor ben bunu söyleyince. İmparator dediğin 'maiyetindeki insanlar gelsin hepsinin üzerinden atlayacağım' diye bir şey yapar mı imparator? İmparator dediğin, imparator gibi durur. İmparator böyle olur."

HALK REYTİNGİ HATIRLAMAZ

Tatlıses'i reytinglerin bu hale getirdiğini belirten Okan Bayülgen, televizyonun herkesi bu hale getirdiğini vurguladı. Halkın reytingleri hatırlamadığını, ancak bugün reyting için yapılanları hatırladığını anlatan Bayülgen, kendi programlarının reytinde hiçbir zaman yukarılarda olmadığını ifade etti.

YAKINDAN GÖRDÜĞÜM ADAM BU DEĞİL

Reytinde çoğu zaman ilk 10'un içinde bile yer alamamasına karşın böyle şeyler yapmadığının altını çizen Okan Bayülgen, "Hiç gerek yok. İbrahim Abi oluyor mu? Gülben Ergen de fıştaklıyor buradan. Koskoca adam. Türkiye'nin en iyi sesi. Her yakından görüşümde de çok seviyorum, bayılıyorum. Sonra televizyonda görünce tanıyamıyorum. Yakından gördüğüm adam bu değil diyorum" şeklinde konuştu.

_ÇatLak_
Asistan
Asistan
_ÇatLak_
---www.acemi.yiz.biz---
Nereden : TÜRKİYE / ANKARA
Lakap : Paşa
Bu nasıl imparatorluk? Vide
http://www.acemi.yiz.biz
MesajKonu: Geri: Bu nasıl imparatorluk? Bu nasıl imparatorluk? EmptySalı Kas. 25, 2008 11:49 pm

Cidden çook yazık yaa...

Bu nasıl imparatorluk?

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası