Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 17

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Geri dönüş yok...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
adegerli33
Administrator
Administrator
adegerli33
---www.acemi.yiz.biz---
Nereden : ANKARA
Lakap : Mersinli
Geri dönüş yok... Vide
http://acemi.yiz.biz/
MesajKonu: Geri dönüş yok... Geri dönüş yok... EmptyCuma Eyl. 12, 2008 4:00 pm

Geri dönüş yok

Transferde yönetimin yaptığı fedakârlığın karşılığını vermek için kenetlenmiş durumdayız

Geri dönüş yok

Camiaya şampiyonluk sevinci yaşatmadan Trabzon'a veda etme gibi bir düşüncem yok Basamakları hep bir bir çıktım. Kulübüm ile yolları ayırdıktan sonra sıra Avrupa'ya gelecek.

Trabzonspor'un bu sezon oynadığı iki maçta da fileleri havalandırmayı başaran Selçuk İnan, takım olarak şampiyonluk yoluna baş koyduklarını söyledi. Dönüşü olmayan bir yolculuğa çıktıklarını belirten başarılı futbolcu, "Transfer döneminde büyük fedakârlıklar yaparak gerçekten güçlü bir kadro kuran yönetim ve camia bizden şampiyonluk bekliyor. Şu an

tek düşüncemiz onların bu beklentisine karşılık vermek" dedi.

İşimiz kolaylaşır
Beşiktaş karşılaşmasının bu yolda büyük önem taşıdığını vurgulayan genç oyuncu, "Derbiyi kazandığımız taktirde takımda oluşacak özgüven ortamı hedefe giden yolda işimizi daha da kolaylaştıracak. Sadece ben değil, tüm arkadaşlarım bu bilince sahip. Takım olarak el ele vermiş, kenetlenmiş durumdayız. İnanan kadromuzla sonuna kadar şampiyonluk yarışının içinde olacağız. Tek handikapımız ise yeni bir takım olmamız" diye konuştu.

Planladığım gibi
Camiaya şampiyonluk mutluluğu yaşatmadan Trabzon'dan ayrılmayı aklına bile getirmediğini vurgulayan Selçuk, sözlerini şöyle sürdürdü: "3 yıl daha buradayım. İnşallah bu süreçte camiayı tatmin edecek başarılara imza atarız. 3 yıl sonunda sözleşmemi yenilemek isterim. Ancak zamanı geldiğinde Avrupa'ya gitmeyi hedefliyorum. Hızlı bir düşüş yaşamamak için basamakları hep bir bir çıktım. Her şey de planladığım gibi devam ediyor."

Ön libero uygun
"Trabzon formasını ilk kez giydiğim Ankaraspor maçı öncesi müthiş heyecan yaşadım. Tesislerden çıkmadan başlayan heyecan taraftarın konvoyu ile tavan yaptı. 'Böyle bir şey olamaz' dedim kendi kendime. Güzel bir gol atarak onlara hediye vermenin mutluluğunu yaşadım. Umarım devamı da gelir. Bana uygun olduğu için ön liberoyu seviyorum. Ama hocam başka bir bölgede görev verirse onu da seve seve yerine getiririm."

Geri dönüş yok...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası