Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 17

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yaşar Alptekin,Mezarlıkta kedilerle konuştum

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
d3rY@
Moderatör
Moderatör
d3rY@
---www.acemi.yiz.biz---
Nereden : evden :D (ank)
Lakap : şeker :P
Yaşar Alptekin,Mezarlıkta kedilerle konuştum Vide
http://www.acemi.yiz.biz
MesajKonu: Yaşar Alptekin,Mezarlıkta kedilerle konuştum Yaşar Alptekin,Mezarlıkta kedilerle konuştum EmptyCuma Eyl. 05, 2008 2:37 pm

'Mezarlıkta kedilerle konuştum'

Son yıllarda dünyevi her şeyi bırakarak kendine yeni bir hayat kuran Yaşar Alptekin iç dünyasını anlattı.
Yaşar Alptekin,Mezarlıkta kedilerle konuştum TaeKwmc1dnQ
Dünyevi her şeyi bırakarak kendine farklı bir yaşam kuran eski manken Yaşar Alptekin iç dünyasına dair bilinmeyenleri anlattı.

İşte Alptekin'in açıklamalarından satırbaşları:

-Sakıp Sabancı’nın cenazesine gittiğimde hayatım değişti. Cami’ye girdiğim an içimde bir ürperti oldu. Rahmetli dünyanın her şeyine sahipti ama öldü ve giderken her şeyi dünyada kaldı kefenin cebi yok o an anladım.

-Aylarca mezarlıklarda dolaştım. Mezar taşları ve kedilerle konuştum. Kediler orada sadece bir araçtı. Ben kendime ayna tuttum, kendimle yüzleştim.

-Namaz kılmak için camiye ilk gittiğimde alkol içtiğim ve gece kulüplerine gittiğim için beni dışlayacaklarını sandım. Çekinerek bir sütunun arkasına oturdum. Namaz kılmaya başladığım an iliklerime kadar titredim.

-Eski hayatım bataklık gibiydi. Kirliydim. Mümin olduktan hemen sonra telefonumdaki kadınların numaralarını sildim. Eski kıyafetlerimi attım. Eski hayatım bataklıktı. Ordan kurtuldum. Geriye dönmemek için Allaha yalvarıyorum. Beni gül bahçesinden ayırma, o pis bataklığa geri döndürme.
Hürriyet

Yaşar Alptekin,Mezarlıkta kedilerle konuştum

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası