Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 17

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Iyi Saatte Olsunlar-23

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
d3rY@
Moderatör
Moderatör
d3rY@
---www.acemi.yiz.biz---
Nereden : evden :D (ank)
Lakap : şeker :P
Iyi Saatte Olsunlar-23 Vide
http://www.acemi.yiz.biz
MesajKonu: Iyi Saatte Olsunlar-23 Iyi Saatte Olsunlar-23 EmptyÇarş. Tem. 02, 2008 11:43 pm

Biz 3 kız bir gün toplanmıştık.sonra arkadaşlarla ayrılamadık ve gece yatısına da kaldık.canımız çok sıkılıyordu.ve ben de ortaya bir korku hikayesi attım .başladım anlatmaya..bittiğinde herkes bana dehşet gözlerle bakıyordu.ben ne oldu dedim. onlar da bir bir kahkaha patlattılar.ama ben gülmedim çünkü hikayenin etkisinde kaldığımdan beni de o varlık ların izleyeceğini düşündüm.sonra içimizden biri tuvalete gitti.bi türlü gelemedi.bende ona bakmaya gittim.o anda içerden sesler geldi.tam içeri gidecektim ki arkadaşım tuvaletten çıktı.sakın gitme o zaman bende hiç gülmemiştim. hiç komik değildi dedi.sonra içeri baktık.yavaşça kapıyı araladık.ikiside manyak şekilde gülüyor ve dalga geçiyorlardı. hahahaha ben sizi öldürmeye geldim. niye beni rahatsız ediyorsunuz diye şeyler sölemeye başladı lar ben dayanamadım ve susun yeter artık bee gidin evimden dedim.onlarda hala gülüyordu. sonra onları sert bir şekilde ittim .yere düştüler. boynumda soğuk bir rüzgar esmişti sanki.onlar salak salak gülüyorlardı hala. kapıyı tam kapıyordum ki pencere kendş kendine açılmış ve esmiş ceryan yapmıştı.kapı o kadar sert kapanmıştı ki 2 kızında kolu incinmişti. hemde tam çıkarken .pencereyi sen mi açtın dedim yanımdaki arkadaşıma .o da sende gördün hayır dedi.iki kızı mecbur tabi içeri aldık .çok geçti.saat 2 ydi.onlar her nedense kolları morarmasına rağmen hala büyük bir kahkahayla gülüyorlardı.ben de ne kadar salaklar hala bu acılarına rağmen gülüyorlar dedim.arkadaşım da evet d3di.bu sefer 2si mutfaa su içmeye gittiler.bu sefer de şangur şungur sesler geldi.gittik baktık .raf kafalrına düşmüştü.ama onlar daha yüksek ve büyük bir neşe ile kahkahalarına devam ediyorlardı.yok artık bu kadarı fazlaydı.bunların olması olanaksız dı.
artık son ve şaşırtıcı olay .tv izlerken plazma ayaklarına düştü.bu sfer daha bir yüksek sesle gülüyorlardı.biz onlara bir şey olduğunu anladık.ve arkadaşımla yan odaya geçtik.kahkahaları hala duyuluyordu.biz bunların neden kahkaha attıklarını çözemedik.ama normal değildi.hiç susmuyorlardı.b,r insan 1 saat boyunca aralıksız nasıl kahkaha atabilir ki.birden ses kesilmişti. oda karanlıktı. ışığı açtık ve onlar yerde sanki bin parçaya ayrılmış bi vaziyette bulduk.duvarda onların kanlarıyla yazılı bir yazı bulduk şöle yasıordu.sizi sabrınızdan ve zekililiğinizden dolayı tebrik ediyorum.onlara çok komik gelmişti ve sonsuza kadar susamadılar .eğer o hikaye çok komik olsaydı her şey çok kom,k olurdu. ondan bi daha duramamalarını sağladım ...

siz şanslı olanlardansınız....!!!!

biz bu hikayen,n şokunu geçirdik ama o gün hastanedeydik .nie burdayız dedik.onlarda siz bayılmıştınız .biz evdeyken dedi. bizde şaşırdık annmler evde yoktu ve bayıldımızı da hatırlamıodk ..onlardan ise haber yoktu gazetelere bile çıkmışlardı
cesetleri bir çöplükte bulundu...
_ ALINTIDIR _

Iyi Saatte Olsunlar-23

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası