Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 17

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Borç yiğidin kamçısı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
ifot_abla
Moderatör
Moderatör
ifot_abla
---www.acemi.yiz.biz---
Nereden : Ankara
Lakap : anne
Borç yiğidin kamçısı Vide
http://www.acemi.yiz.biz
MesajKonu: Borç yiğidin kamçısı Borç yiğidin kamçısı EmptyPtsi Ağus. 10, 2009 4:40 pm

Borç yiğidin kamçısı

Beşiktaş yönetiminin yaptığı transfer hataları, bireysel ve şirketsel borçlanmalar yeniden gündeme geldi. Divan kurulu toplantısında yapılan konuşmalar iki kupa kazanan yönetimi şaşırttı. Başarı ve tebrik bekleyen Yıldırım Demirören ve yönetimi tepkileri süzmeyi başaramadı ve etkiye tepki gösterdi. Ancak unutulmamalı ki borç, sportif başarı ile kapatılır.

Sportif başarısızlık biraz daha borç getirir. Üstelik Beşiktaş kulübü kime borçlanıyor? Başkanına. Yabancıya değil. Zaten görevdeki tüm yöneticiler verdikleri paraları vadesi geldiğinde kulüpten tahsil ediyor. Buna 5 milyon euro'sunu geri alan Yıldırım Demirören de dahil. Borcun artması kimseyi korkutmasın. Esas önemli olan borç değil. Artık yönetim Delgado'nun alternatifini bulmalı. Nuri'nin Türkiye'ye gelmek istemediğini biliyorum. Sakatlığı devam ettiği için Milli Takım'ın Euro 2008 kadrosuna alınmadığından dolayı küsen Yıldıray da çözüm olmaz. Benim transfer için çok önemli bir önerim var. Yusuf Şimşek. Teknik direktörü kendisini sol çizgide oynatıyor. Takımında mutsuz. Alın forvet arkasına, geçen sezon takımını şampiyon yaptı. Bu sezon da aynı performansı sergiler kimsenin şüphesi olmasın. Beşiktaş ile MHK arasındaki ilişkiler kötü başladı. Fenerbahçe maçında verilen ve verilmeyen penaltı kararları beraberinde Belediye maçında Tello'nun pozisyonu. Bunlara bir de Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım'ın açıklamaları eklenirse iş mide bulandırıcı boyuta ulaşıyor. Süper Kupa finalinde hakem Yunus Yıldırım'ın raporu ile Rüştü'ye 2 maç ceza veren disiplin kurulunun hatta futbol federasyonunun düşünmesi gereken başka olaylar ve açıklamalar da var. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın başkan adaylığını açıkladığı toplantıda söylediklerini unutmaya çalışmak, pislikleri halının altına atmaktan farksız olur. Sayın Yıldırım'ın ihtiyacı yokken, karşısında sadece Şadan Kalkavan varken "Üç sezon üst üste şampiyon olacağız" diyerek kimleri zan altında bırakıyor? Futbol Federasyonu başkanı Mahmut Özgener'in yerinde olsam beni zan altında bıraktığı gerekçesi ile kendisini disiplin kuruluna sevk ederdim. Veya merkez hakem komitesi başkanı Oğuz Sarvan'ı da bu listeye ekleyebiliriz. İlerleyen günlerde doğacak sorunlar birilerinin kariyerine mal olabilir dikkat.

Borç yiğidin kamçısı

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası