Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 17

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Şimdilerde sana dair tek birşey biliyorum

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
KaranLık
Co-Admin
Co-Admin
KaranLık
---www.acemi.yiz.biz---
Nereden : DüşLerin İçinden
Lakap : (Küb)
Şimdilerde sana dair tek birşey biliyorum Vide
http://www.acemi.yiz.biz
MesajKonu: Şimdilerde sana dair tek birşey biliyorum Şimdilerde sana dair tek birşey biliyorum EmptyPtsi Haz. 29, 2009 1:20 am

Yıldızlardı senin yüreğinŞimdilerde sana dair tek birşey biliyorum Smilevbu yüzden gökyüzüne bakardım hep küçükken. . .

Sebebini bilmediğim bir huzurdu Şimdilerde sana dair tek birşey biliyorum Smilevgeceleri ay ışığında yıldızları izlemekŞimdilerde sana dair tek birşey biliyorum Smilevorada beni çeken birşeyler vardıŞimdilerde sana dair tek birşey biliyorum SmilevsessizŞimdilerde sana dair tek birşey biliyorum Smilevgizemli vede muamma...
Renkleri arıyordum gökyüzündeŞimdilerde sana dair tek birşey biliyorum SmilevmaviyiŞimdilerde sana dair tek birşey biliyorum SmilevkırmızıyıŞimdilerde sana dair tek birşey biliyorum Smilevpembedeki griyiŞimdilerde sana dair tek birşey biliyorum Smilevsiyaha tutsak yeşiliŞimdilerde sana dair tek birşey biliyorum Smilevsonra gözlerin geliyor aklıma. . .

Duruyorum! . . Boğazıma bir şeyler düğümleniyor. . .

Sana dair binlerce söz geliyor aklımaŞimdilerde sana dair tek birşey biliyorum Smilevsonra sevmeye dair söylenmiş tüm sözleri söylemekŞimdilerde sana dair tek birşey biliyorum Smilevdünyaya haykırmak istiyorumŞimdilerde sana dair tek birşey biliyorum Smilev ama gülümsüyorum usulca. . .

Bu neye yarayacaktı ki? Sevmeye dair yazılmış ve söylenmiş tüm sözleri söylesemde içimdeki bu seni anlatamazdı ki onlar. . .

Yaşamak lazımdı seni anlamak içinŞimdilerde sana dair tek birşey biliyorum Smilevçünkü sen sadece anlamdın. . .

Geceleri gökyüzüne baktığımdaŞimdilerde sana dair tek birşey biliyorum Smilevaklıma düşen ve aklıma nakş olmuş bir anlamdın sen bana. . .

Anlayıpta anlatamadığım bir anlamŞimdilerde sana dair tek birşey biliyorum Smilevyan yana koyduğumda her şeyi anlamsızlaştıran bir anlamdınŞimdilerde sana dair tek birşey biliyorum Smilev Senden daha anlamlısı varmıydı acaba. . ?

Daha sıcak bir dokunuş. . ?
Daha sıcak bir öpücük. . ?
Daha içten bir sarılma. . ?
Daha içten bir şevkat. .?

Ve senden daha derin baka bilecek bir göz varmıydı. . ?

Şimdi gecenin koynundayımŞimdilerde sana dair tek birşey biliyorum Smilevhayalinle sevişiyorumŞimdilerde sana dair tek birşey biliyorum Smilevyalnızlığımda yastığıma sokuluyorum sen diyeŞimdilerde sana dair tek birşey biliyorum Smilevonunla dertleşiyorum her gece. . .
Ve ben şimdiler de onun koynunda ağlıyorumŞimdilerde sana dair tek birşey biliyorum Smilevyalnız ve kimsesiz bir çocuk gibi. . .

Senden öncede vardı yaşamŞimdilerde sana dair tek birşey biliyorum Smilevama sensiz yaşamak yaşamdan ayrı kalmak gibi bir şeyŞimdilerde sana dair tek birşey biliyorum Smilevnefesimin yetmediğiniŞimdilerde sana dair tek birşey biliyorum Smilevsözlerimin hep yarım hep yetersiz ve anlamsız kaldığını yakalarken buluyorum kendimi. . .

Aynalarda arıyorum senin dokunduğun beniŞimdilerde sana dair tek birşey biliyorum Smilevaynalarda arıyorum tenimdeki izleriniŞimdilerde sana dair tek birşey biliyorum Smilevaynalarda arıyorum kaybettiğimi! . .

Sen hep benimdinŞimdilerde sana dair tek birşey biliyorum Smilev öyle demiştinŞimdilerde sana dair tek birşey biliyorum Smilev öyle kalacak ve sonum olacaktın hani? . .

Sen Başkalarına Benzeme SakınŞimdilerde sana dair tek birşey biliyorum SmilevOlur mu? . .

Demiştin hani? . .

Benzemedim işteŞimdilerde sana dair tek birşey biliyorum Smilev ben hala aynıyım kiŞimdilerde sana dair tek birşey biliyorum Smilev senden sonra hiç bir kadınla sevişemedimŞimdilerde sana dair tek birşey biliyorum Smilevhangi göze baksam uçsuz bucaksız bir kabusta buluyorum kendimiŞimdilerde sana dair tek birşey biliyorum Smilevsonra uyanıyorum bu kabustan karşımdaki gözlerin senin olmadığını anlıyorum. . .

Şimdilerde sana dair tek birşey biliyorum. .

YASTIKLARDA KURUTTUĞUM YEŞİL GÖZYAŞIMSINŞimdilerde sana dair tek birşey biliyorum Smilev "SeN". .
3f3
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye
3f3
---www.acemi.yiz.biz---
Nereden : ankara/ napcan gelcen mi? :D
Lakap : Efelerin EFEsi
MesajKonu: Geri: Şimdilerde sana dair tek birşey biliyorum Şimdilerde sana dair tek birşey biliyorum EmptyPtsi Haz. 29, 2009 1:28 am

çok güselmiş aşkım yhaaaa
KaranLık
Co-Admin
Co-Admin
KaranLık
---www.acemi.yiz.biz---
Nereden : DüşLerin İçinden
Lakap : (Küb)
MesajKonu: Geri: Şimdilerde sana dair tek birşey biliyorum Şimdilerde sana dair tek birşey biliyorum EmptySalı Haz. 30, 2009 1:11 am

evet güzel bitanem

Şimdilerde sana dair tek birşey biliyorum

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası