Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 17

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gurur duyarım

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
adegerli33
Administrator
Administrator
adegerli33
---www.acemi.yiz.biz---
Nereden : ANKARA
Lakap : Mersinli
Gurur duyarım Vide
http://acemi.yiz.biz/
MesajKonu: Gurur duyarım Gurur duyarım EmptyPerş. Mart 26, 2009 8:27 am

Gurur duyarım

Gurur duyarım 41438A0F8C1AD644A6FF3CE6x

Emre Belözoğlu'nun önerisi üzerine Fenerbahçe'nin gündemine gelen Newcastle United'lı futbolcu "Okocha gibi Nijerya'da efsane olmuş bir futbolcunun formasını giydiği takımda tabii ki oynamak isterim" dedi

Beni alın

"Fenerbahçe'nin beni istediği doğru. Emre'den bilgiler aldım Türkiye'nin en büyük kulübünde oynamaktan gurur duyarım.

Fenerbahçe'nin transfer listesinde yer alan isimlerden Newcastle United'ın forveti Obafemi Martins'ten sarı-lacivertlilere müjdeli haber. Nijeryalı yıldız, Fenerbahçe'de oynamaktan gurur duyacağını belirtti. Emre Belözoğlu'nun Newcastle'da oynadığı yıllarda takım arkadaşı olan Martins, Türkiye ve Fenerbahçe hakkında Emre'den bilgiler aldığını söyledi.

Sarı-lacivertli yöneticilerin de sıcak baktığı Martins, Fener'de harikalar yaratıp, Okocha gibi Nijerya'da efsane olmak istiyor.

2011'de sona eriyor
Newcastle'ın, İngiltere'de gösterdiği kötü performans ve Martins'in son zamanlarda gözden düşmesi bu transferin gerçekleşmesi anlamında önem teşkil ediyor. İnter ve Newcastle United'ta başarılı maçlar çıkaran genç oyuncu, çalışkan futbolu ve süratiyle tanınıyor. Martins'in, Fenerbahçe'ye gelmesi halinde hücum hattını uçuracağı ve müthiş hızıyla rakip savunmaların korkulu rüyası haline geleceği konuşuluyor. Martins'in, İngiliz kulübüyle 2011 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

Gurur duyarım

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası