Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 17

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Alex'e yakıştı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
adegerli33
Administrator
Administrator
adegerli33
---www.acemi.yiz.biz---
Nereden : ANKARA
Lakap : Mersinli
Alex'e yakıştı Vide
http://acemi.yiz.biz/
MesajKonu: Alex'e yakıştı Alex'e yakıştı EmptyPtsi Mart 09, 2009 7:37 am

Alex'e yakıştı

Alex'e yakıştı 38338CBFFC82B742A4C032DDx

14 yıllık kariyerinde 308. golü Kayseri'ye atan Brezilyalı yıldız bu sezon 10 gole ulaştı, Fener'in en skoreri oldu.

F.Bahçe'nin en başarılı yabancısı olan Alex, dün akşam kariyerindeki 800. karşılaşmaya çıktı. Futbola Coritiba'da başlayan Alex, 800. maçında 308. golünü Kayserispor'a attı. Karşılaşma sonrası oldukça mutlu olan Alex, "Profesyonel kariyerime başlarken bu kadar maça erişebileceğimi sanmıyordum. İnsanlar sağ ayakla gol

atmama alışık değiller ama pozisyona göre vuruyoruz. Ayağıma aldığımda gol olacağını hissettim. İdmanlarda çalışıyoruz bunları" ifadesini kullandı.

SEMİH 6'YA YÜKSELDİ
F.Bahçe
formasını 229. kez giyen Alex, "Son maçlarda birbirimizi takım olarak daha iyi anlamaya başladık. Daha öncelerde tekniğe önem veriyorduk ama bir şeylerin eksik olduğunu biliyorduk. Hatalarımızı kendi aramızda konuşup düzelttik ve farklı bir oyun sergilemeye başladık. Bu zorlu rakip karşısında iyi bir galibiyet aldığımızı düşünüyorum" dedi. Güiza'nın sakatlığında forma şansı bulan Semih de dün 6 gole ulaştı. Yıldız oyuncu, Alex'ten sonra en skorer oyuncu unvanını Lugano ile paylaştı.

Alex'e yakıştı

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası