Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 17

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Emre'den yalanlama

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
adegerli33
Administrator
Administrator
adegerli33
---www.acemi.yiz.biz---
Nereden : ANKARA
Lakap : Mersinli
Emre'den yalanlama Vide
http://acemi.yiz.biz/
MesajKonu: Emre'den yalanlama Emre'den yalanlama EmptyCuma Mart 06, 2009 6:33 pm

Emre'den yalanlama

Emre'den yalanlama EA2A6332C8DE4D4290CA1BECx

Fenerbahçe'nin milli futbolcusu Emre Belözoğlu, son haftalarda gösterdiği yüksek performansın sırrını, başka bir takımın masörüyle çalışmaya başladığı şeklinde gösteren haberlerin gerçeği yansıtmadığını kaydetti.

Emre, kulübün resmi internet sitesinde yaptığı açıklamada, başka bir takımın masörüyle çalışmalara başladığı şeklindeki haberlerin

doğru olmadığını belirterek, ''Fenerbahçe'ye transfer olduğumdan bu yana tüm sağlık sorunlarımla, kulüp doktorumuz ve diğer yetkililer ilgileniyor. Ben, Fenerbahçe Sağlık Kurulu'na emanetim'' dedi.

Fenerbahçe'de şimdiye kadar arka adalesinde bir sorun yaşadığını anlatan Emre, açıklamasında şunları belirtti:

''Şimdiye kadar burada arka adalemde bir sorun yaşadım, o da mümkün olan en kısa sürede tedavi edildi. Benim Fenerbahçe Sağlık Kurulu ile bir sorunum yok ki başka yerlerde çare arayım. Sağlık kurulu başkanımız, kulüp doktorumuz, masörler, egzersiz ve tedavi uzmanları ile fizyoterapistler hepsi işinde profesyonel, bilgili, deneyimli kişiler. Benim başka yerlerde çare aramama ya da başka bir kulübün masörüyle çalışmama gerek yok.''

Emre'den yalanlama

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası