Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 17

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Güvenli skor

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
adegerli33
Administrator
Administrator
adegerli33
---www.acemi.yiz.biz---
Nereden : ANKARA
Lakap : Mersinli
Güvenli skor Vide
http://acemi.yiz.biz/
MesajKonu: Güvenli skor Güvenli skor EmptyPerş. Mart 05, 2009 6:02 pm

Güvenli skor

Güvenli skor 0A3246976030C340909591F5x

F.Bahçe'nin hocası "Gerçi futbolda her zaman sürprizlere yer vardır ama yine de ben tur için takımıma güveniyorum" dedi.

F.Bahçe Teknik Direktörü Luis Aragones, Sivasspor karşısında aldıkları 3-1'lık galibiyetin, Fortis Türkiye Kupası'nda final için güvenli bir skor olduğunu söyledi. Futbolda her zaman sürprizlere yer olduğunu belirten tecrübeli teknik adam, "Ama her şeye rağmen ben futbolcularıma güveniyorum. Sivasspor ile oynadığımız iki maçı da kazanarak büyük başarı

elde ettik. Deplasmanda da aynı hırs ve güzel futbolumuzu sergilemeliyiz" dedi.

2. yarı daha iyiydik
İlk yarıda Sivas'ın uyguladığı 5 kişilik defans bloğunu geçemediklerini sözlerine ekleyen İspanyol hoca sözlerini şöyle tamamladı: "İkinci yarıda daha iyi oynadık. Orta alanın hakimiydik. Artık daha iyi oynamaya başladık, daha iyi pas yapıyoruz. Bu da iyi yolda olduğumuzu gösteriyor. Bu tür müsabakaları, en yüksek derecede konsantre olan takımlar kazanıyor. Biz de bunu gerçekleştirdik. Kupadaki çıkışımızı ligde de sürdürmemiz gerekiyor."

Güvenli skor

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası