Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 17

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Metrobüs Sivas'a

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
adegerli33
Administrator
Administrator
adegerli33
---www.acemi.yiz.biz---
Nereden : ANKARA
Lakap : Mersinli
Metrobüs Sivas'a Vide
http://acemi.yiz.biz/
MesajKonu: Metrobüs Sivas'a Metrobüs Sivas'a EmptyPerş. Mart 05, 2009 6:02 pm

Metrobüs Sivas'a

Metrobüs Sivas'a 6DFE7CF6006CAB4D8DEF15DEx

Metrobüs Sivas'a _spacerMetrobüs Sivas'a 1346Metrobüs Sivas'a 1346_k_header

Deniz vitesi 2'ye takmaz mı? Sonra Edu ve Deivid de birer tane yazmaz mı? Maç dediğin böyle edilir işte.

Topbaş başkana telgraf çektim: "Başkanım selam stop... Metrobüs yolunu Avcılar'da bitirme stop... Söğütlüçeşme'den kalksın stop... Sivas'a kadar uzansın stop... baki selam stop" Niye böyle ettin derseniz cevabı kolay. Üst üste boyuna Fener-Sivas maçları oynanıyor- oynanacak çünkü. Git gel hem masraflı, hem mevsim normallerinde tehlikeli. Metrobüsle

gitseler hem güvenli hem keyifli.

DEDELER GÜNÜ
Neyse, maç hakkında yazılacak epey şey var ama ilk cümleyi her iki takımdan birer oyuncu, Fenerli Deniz ve Sivaslı Murat üzerine kurayım. Hişşşt arkadaşlar, size, ikinize soruyorum. Dün dedeler günü müydü? Sizi moral olsun için kaldığınız huzurevinden alıp dümenden maça mı soktular? 3 karış mesafeden, tabak gibi önünüzde açılmış boş kaleye nasıl sokamadınız yav? Bacaklarınız titredi, kalbiniz gümledi, gözünüze perde indi herhalde. Şampiyonluğa oynayan 2 takımın 2 demirbaş oyuncusunun haline bak peeeh!..

SÜRSEYDİ YA
Ne diyorum biliyor musunuz? Bu ekiplerin geçen hafta oynadıkları maçı 90. dakikadan sonra uzatsalardı keşke. Yani Süper Lig maçı bitince, peşine kupa maçını bağlasalar, bir 90 dakikada o devam etseydi. O muhteşem atmosfer, harika tempo, yakışıklı mücadele, keyif manzaraları sürseydi yani. Yeminle söylüyorum yorgun argınlığa rağmen ritmi daha yüksek seyri daha mükemmel bir müsabaka olurdu.

RİVA HAVASI
Güya dinlendiler 3-4 gündür. Fenerliler anti stres ortamlara dalıp, gezip, tozup, yatıp kalkıp güç topladı. Sivas da şehrine dönmeyip Riva dolaylarında pusuya yattı, temiz hava, bol gıda yaparaktan hazırlandı güya.

AMAN BE
E ne oldu peki? Taş kaleli gazozuna mahalle maçı bile daha heyecanlı olurdu düne göre. Yoksa bu Aragones hastalığı bulaşıcı mı, kımıl zararlısı gibi kıpırtısız, don yağı gibi tepkisizleşmek sari mi, takımlara sirayet mi etti hıı? Bu dediklerimi ilk yarı sonunda yazmıştım. Bakalım belki soyunma odasında tılsımlı değnek dokunur bunlara, çıkar 2 hareket çekerler dedim ama ilk anlar yine nafile.

2. VİTES
Sempati kredilerini bol keseden yemeğe başlayan Semih ve Deivid'in üfürükten tayyare bazı atakları, yıldızı nedense parıldayamayan Mehmet Yıldız'ın başıboş hücumları falan filan. Böyle düşünürken, karalar bağlar iken, hemi de Deniz, hemi de çok zor bir pozisyonda, hemi de müthiiiiş bir gol atmaz mı? Oyunu 2. vitese takmaz mı? Akabinde Edu da bir tane yazmaz mı? Sonra da Sivas'ın füzesi, Fener ağlarına takılmaz mı? Tez vakitte Deivid de bir sürpriz gol yapmaz mı? Hah şöyle beee, maç dediğin böyle edilir işte.

Metrobüs Sivas'a

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası