Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 17

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Güiza çok kızıyor

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
adegerli33
Administrator
Administrator
adegerli33
---www.acemi.yiz.biz---
Nereden : ANKARA
Lakap : Mersinli
Güiza çok kızıyor Vide
http://acemi.yiz.biz/
MesajKonu: Güiza çok kızıyor Güiza çok kızıyor EmptyÇarş. Mart 04, 2009 6:25 pm

Güiza çok kızıyor

Güiza çok kızıyor D3ED4CBD8B3F554E9A6DFD26x

Ligde attığı 6 golle Okçu'yu geçerek Alex'in arkasından 2. sıraya yerleşen Lugano, "Güiza'ya 'Senden daha iyi golcüyüm' diyorum, bana çok kızıyor" diye konuştu.

Fenerbahçe'nin hırçını "Cesur Yürek" lakaplı Diego Lugano, daha önce oynadığı takımlarda sezon başına 4, 5 hatta 6 gol ortalaması tutturduğunu belirterek, "Gol atmak bana yabancı bir şey değil" diye konuştu. 9 gollü Alex'in ardından 6 golle F.Bahçe'nin en skorer ikinci ismi olan Uruguaylı futbolcu, amacının 10'u bulmak olduğunu ifade etti. Lugano, bunun

sanıldığı kadar kolay olmadığını kaydetti.

Lugano, Kick-Box yaptığını sözlerine ilave ederken, futbol stilini "Top geçer adam geçmez" diye tanımladı. Sarı-lacivertli savunmacı, 2 gol önünde yer aldığı Güiza'ya ise takıldığını, kendisine "Senden daha iyi golcüyüm" dediğini kaydedip, "Bana kızıyor. Gol, Güiza'nın hassas olduğu bir konu" ifadesini kullandı.

Resmi teklif yok
İspanya basınına konuşan menajer Christian, "Lugano'ya gelen teklifler ciddi değil. O F.Bahçe'de mutlu. Bu ay her şey netleşir" açıklamasını yaptı.

Güiza çok kızıyor

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası