Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 17

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

'Hak ve adalete oy verin'

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
3f3
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye
3f3
---www.acemi.yiz.biz---
Nereden : ankara/ napcan gelcen mi? :D
Lakap : Efelerin EFEsi
'Hak ve adalete oy verin' Vide
http://www.acemi.yiz.biz
MesajKonu: 'Hak ve adalete oy verin' 'Hak ve adalete oy verin' EmptyC.tesi Şub. 28, 2009 5:33 pm

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, seçim kampanyasında diğer partilerin aksine partilerinin yardım almadığını ifade ederek, ''Vatandaşlarımız artık güçlüye değil, hak ve adalete oy vermelidir'' dedi.

BBP'den yapılan yazılı açıklamaya göre, Yazıcıoğlu, Konservatuvar Tesisleri'nde düzenlenen il genel meclisi üyelerinin tanıtım toplantısına katıldı.

Burada konuşan Yazıcıoğlu, ''seçim kampanyasında diğer partilerin milyonlarca lira yardım aldığını ancak partilerinin bir kuruş bile almadığını'' söyledi.

''Siyasi rakiplerimizin de kendimizin de seçim giderlerini biz karşılıyoruz. Böyle bir adalet olur mu? Vatandaşlarımız artık güçlüye değil hak ve adalete oy vermelidir'' diyen Yazıcıoğlu, halkLa birlikte yönetime ortak olmak istediklerini anlattı.

Yazıcıoğlu, şunları kaydetti:

''Partiler değişse ne değişir ki? Çözemezsiniz, çünkü sistem bozuk. Bu sistem en namusluyu namussuz yapıyor. Bu sistem, dürüst adamı şeytana uyduruyor ve onu da suça bulaştırıyor. Ben diyorum ki, insanların dürüst yöneteceğim demelerine gerek kalmasın. Öyle bir sistem kuralım ki yanlış iş yaptırmasın. Sistem onu dışlasın. Bu sistemin adı 'Şeffaf Süreç Yönetimi ve Büyük Aile Projesi'dir. Adresi de BBP'dir. Biz bu işe yürek koyduk.''

-''FARKLI BİR YÖNETİM ANLAYIŞIMIZ OLACAK''-

Mamak İl Genel Meclisi Üyeliğine adaylığını koyan BBP Genel Sekreteri Yalçın Topçu ise konuşmasında yerel seçimlerde BBP'nin oylarını 5-6 kat artıracağına ve seçimlerden en çok büyüyen parti olarak çıkacağına inandığını kaydetti. Topçu, ''Biz özgür bir partiyiz. Kendi çizdiğimiz yolumuzda, Türk-İslam medeniyetini gerçekleştirmek için yola çıkmış milliyetçi ve maneviyatçı bir partiyiz. Hepsinden farklı bir yerel yönetim anlayışı içinde geliyoruz'' diye konuştu.

Topçu, kazanamayacakları ve stratejik önemi olan yerlerde ''oyları bölmemek'' adına aday göstermediklerini de belirterek, bu fedakarlıklarının milletçe takdir edileceğini ve kazandıkları bölgelerde aşsız-işsiz insanın kalmayacağını bildirdi.

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası