Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 17

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aragones'ten ayrılık sinyali

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
adegerli33
Administrator
Administrator
adegerli33
---www.acemi.yiz.biz---
Nereden : ANKARA
Lakap : Mersinli
Aragones'ten ayrılık sinyali Vide
http://acemi.yiz.biz/
MesajKonu: Aragones'ten ayrılık sinyali Aragones'ten ayrılık sinyali EmptyPerş. Şub. 26, 2009 7:38 pm

Aragones'ten ayrılık sinyali 8C769520AA2FAC4E88CF4DA5x

İspanyol hocanın yakın çevresine, "Bu saatten sonra tazminatı kafaya takmam. Yönetim anlaşma önerirse kabul ederim" dedi.

Çeker giderim

F.Bahçe'de kaderi Sivas ile oynanacak lig ve kupa maçına bağlı olan Luis Aragones'in "Artık bıktım. Bu saatten sonra tazminatı fazla düşünmem" dediği öğrenildi. Önce Uğur Boral'ın "Takım olamadık", sonra da Alex'in "Bir oyuncudan yapabileceklerinden fazlasını isteyemezsiniz" diyerek ağır şekilde eleştirdiği Aragones'in yakın çevresine "Bu erozyona daha

fazla seyirci kalamam. Yönetimin de benden rahatsız olduğunu biliyorum. Tazminat konusunu görüşmek isterlerse kolaylık sağlarım" dediği belirtiliyor.

PARA HER ŞEY DEĞİL
İki Sivas maçında kötü sonuçlar alınması halinde lig ve kupaya havlu atılacak. Bu durumda Aragones ile zaten yollar sezon sonu beklenmeden ayrılacak. Bunu bilen Aragones'in 4 milyon euro olan tazminatında indirim yapabileceği de konuşuluyor. F.Bahçe yönetimine gayri resmi olarak haber gönderen İspanyol hocanın şunları söylediği öğrenildi: "Kovulmak benim gibi kariyeri olan bir hocanın işine gelmez. Para her şey değildir. Anlaşma iki taraf için de doğru olandır."

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası