Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 17

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Uçak 2002 Model

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
_ÇatLak_
Asistan
Asistan
_ÇatLak_
---www.acemi.yiz.biz---
Nereden : TÜRKİYE / ANKARA
Lakap : Paşa
Uçak 2002 Model Vide
http://www.acemi.yiz.biz
MesajKonu: Uçak 2002 Model Uçak 2002 Model EmptyÇarş. Şub. 25, 2009 5:54 pm

Erdoğan, düşen uçağın 2002 model olduğunu ve son bakımlarının da yapılmış olduğunu açıkladı.

Türk Hava Yollarına ait uçağın Hollanda'nın Amsterdam kentinde Schiphol Havaalanı'na inerken düşmesi ile ilgili incelemelerin halen sürdürüldüğünü kaydeden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, düşen uçağın 2002 model olduğunu ve son bakımlarının da yapılmış olduğunu açıkladı.
Erdoğan, "Tabi vatandaşımız ise vatandaşlarımızın, değilse hangi ülkeden ise hayatını kaybeden yolculara Allah'tan rahmet diliyorum, ailelerine sabır, yaralılarımıza Allah'tan şifalar diliyorum. Sağ kurtulan tüm yoluculara da çok büyük geçmiş olsun temennisinde bulunuyorum" dedi.

Konu ile ilgili incelemelerin halen sürdürüldüğü bilgisin veren Başbakan Erdoğan, "Özellikle uçak, 2002 model ve bakımları Aralık ayında son bakımı yapıldı. Bu konu, herhangi bir eksiklik konusu değil. Kriz masası oluşturuldu ve kriz masası ile sivil havacılık çalışmalarını müşterek olarak sürdürüyor. Bir de an ve an takip ediyoruz. Ben de; Bakanım ve Türk hava yollarında görevli arkadaşlarım ile genel müdürlerimden bilgileri almaya devam edeceğim" diye konuştu.

Uçak 2002 Model

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası