Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 17

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Maç Sonrası Büyük Sevinç

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
mfs
Moderatör
Moderatör
mfs
---www.acemi.yiz.biz---
Nereden : Ankara
Lakap :
Maç Sonrası Büyük Sevinç Vide
http://www.acemi.yiz.biz
MesajKonu: Maç Sonrası Büyük Sevinç Maç Sonrası Büyük Sevinç EmptyPtsi Şub. 23, 2009 7:17 pm

Challenge Kupası'nda HIT Innsbruck ekibini eleyerek çeyrek finale yükselen Hentbol Takımımız, karşılaşma sonrasında sevincini taraftarlarımız ile paylaştı.
Challenge Kupası 4. Tur ilk maçında HIT Innsbruck'a deplasmanda 26-25 mağlup olmasına karşın, bugünkü rövanşta rakibini 25-24 mağlup eden ve statü gereği deplasmanda daha fazla gol atması neticesinde çeyrek finale yükselen Siyah-Beyazlılarımız, maçın ardından sevincini taraftarlarımız ile paylaştı.

Karşılaşmanın bitiş düdüğü ile birlikte sahada sevinç gösterileri yapan Hentbolcularımız, tribünlerde maç boyunca kendilerini destekleyen taraftarımızla birlikte galibiyetin sevincini yaşadı. Oyuncularımızın sevinci soyunma odasında da devam etti.

Karşılaşmayı Yönetim Kurulu Üyelerimiz de izlerken, Asbaşkan - İcra Kurulu Üyesi, Mali İşler Sorumlusu ve Sayman Üyemiz Ertunç Soğancıoğlu, şöyle konuştu:

"Beşiktaş, 3 büyükler arasında hentbola yatırım yapan tek GSGM kulübü. Başkanımız'a verdiği destekten dolayı çok teşekkür ediyoruz. Bütün takımımızı kutluyorum ve finale isimlerini yazdıracaklarına inanıyorum."

Voleybol, Hentbol, Kürek ve Boks Şubeleri'nden Sorumlu Yönetim Üyemiz Bülent Deriş, Hentbol Tarihimizde Challenge Kupası'nda ilk kez ilk 8'e kalmamızın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, "Yönetim Kurulu olarak tam kadro Hentbol Takımımız'ı destekledik. Tribünlerimizin tamamı doldu. Tüm taraftarlarımızın da bu güzel galibiyette payı büyük. Bundan sonraki maçlarda da bizleri yalnız bırakmayacaklarını biliyoruz. Beşiktaş, final oynayacak güçtedir. Salı günkü kura çekimini merakla bekliyoruz. Bundan sonra çıkacak takım kim olursa olsun eleyecek ve finale adımızı yazdıracak güçteyiz" diye konuştu.

Galibiyetin mimarlarından oyuncularımız Utku Ergüder ile Vladimir Zelic ise duygularını şu sözlerle ifade ettiler:

Utku Ergüder: Son 20 dakika bir imkansızı gerçekleştirdik ve farkı kapattık. Son dakikalarda da istediğimiz oynunu kurarak öne geçmeyi başardık. Taraftarımızın desteği için çok teşekkür ediyoruz. Hedefimiz artık yarı final...

Vladimir Zelic: Çok zor maç oldu. Rakibimiz bir ara öne geçti, ama taraftarımızın desteğiyle sonuna kadar inandığımız çeyrek finale yükselmeyi başardık.

Mücadeleyi izleyenler arasında bulunan Hentbol Federasyonu Başkanı Tarık Cengiz, Takımımız'ı kutladı ve şunları söyledi:

"Beşiktaş bugüne kadar çeyrek finale kalan 2. takım olma başarısını gösterdi ve 3 büyüklerde hentbola yatırım yapan tek kulüp. Milli Takımımıza da çok önemli oyuncular veriyor. Salı günü kuralar çekilecek ve benim gönlümden diğer Avusturya takımı geçiyor. Türkiye Hentbol Federasyonu Başkanı olarak EHF'de de görev alıyorum ve bu yılki görevim 3 ay önceden belli oldu. Bu yılın Challenge Kupası şampiyonuna kupasını ben vereceğim. Bu kupayı Beşiktaş'a vermek istiyorum."

Maç Sonrası Büyük Sevinç

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası