Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 17

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aragones için son 180 dakika

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
adegerli33
Administrator
Administrator
adegerli33
---www.acemi.yiz.biz---
Nereden : ANKARA
Lakap : Mersinli
Aragones için son 180 dakika Vide
http://acemi.yiz.biz/
MesajKonu: Aragones için son 180 dakika Aragones için son 180 dakika EmptyPtsi Şub. 23, 2009 7:15 am

Aragones için son 180 dakika 36CB78AC9BC49D49881D4E79x

G.Birliği maçından sonra toplanan Fenerbahçe yönetimi, ligde ve kupada oynanacak olan iki Sivasspor maçını bekleme kararını aldı. Eğer bu iki Sivasspor maçından kötü sonuçlar alınırsa Aragones ile hemen yollar ayrılacak.

Kalacak demedim

Koç: Hacettepe maçından sonraki açıklamalarım yanlış anlaşıldı. Ben Aragones ile devam demedim, sezon sonu bakarız dedim.

Geçen hafta 7-0'lık Hacettepe maçından sonra "Aragones ile iki yıl daha birlikteyiz" diyen asbaşkan Ali Koç, G.Birliği mağlubiyetinden sonra geri adım attı. Ali Koç, sözlerinin yanlış anlaşıldığını belirterek, "Sezon sonu oturur konuşuruz. Hacettepe maçından sonra da 'Yılın muhasebesini yapar, ona göre yolumuzu çizeriz' demiştim. Sözlerim yanlış anlaşıldı"

diye konuştu. Koç'un sözleri, "Aragones yolcu" diye yorumlandı.

İki kredisi daha kaldı
G.Birliği yenilgisiyle zirveden iyice uzaklaşan F.Bahçe'de, Sivas'la ligde ve kupada oynanacak maçların kaybedilmesi halinde sezon sonu bile beklenmeden İspanyol hocanın gönderilebileceği konuşuluyor. Bazı yöneticiler, "Aragones zaten yanlış seçimdi" diyerek Dede'ye desteğin tamamen çekildiğini de kanıtladı. Aragones'in de kafasında F.Bahçe'yi bitirdiği, kalırsa sezon sonunda yönetimle sözleşmesinin feshini konuşacağı belirtiliyor.

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası