Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 17

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nobre, attığı gollerle elini güçlendirdi

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
[-İDLE-]
Administrator
Administrator
[-İDLE-]
---www.acemi.yiz.biz---
Nereden : Ankara
Lakap : WeBmAsTeR
Nobre, attığı gollerle elini güçlendirdi Vide
http://acemi.yiz.biz
MesajKonu: Nobre, attığı gollerle elini güçlendirdi Nobre, attığı gollerle elini güçlendirdi EmptyPaz Şub. 22, 2009 3:24 pm

Nobre, attığı gollerle elini güçlendirdi Kartal
Deplasmanda maç kazanmakta zorlanan Beşiktaş, Süper Lig'in güçlü takımlarından Gaziantep'i evinde 3-0 mağlup ederek zirve yarışını sürdürdü. Siyah-Beyazlı takım iki hafta sonra galibiyetle tanışırken, rakip fileleri iki defa havalandıran Mert Nobre de maçın yıldızı oldu.

Sezon sonu sözleşmesi bitecek Brezilyalı oyuncu, bu hafta yönetimle yapacağı toplantı öncesi attığı gollerle elini güçlendirdi. Beşiktaş formasını giymekten gurur duyduğunu kaydeden golcü oyuncu, Gaziantepspor karşısında aldıkları galibiyetin çok anlamlı ve önemli olduğunu belirtti. Nobre, "Şampiyonluk yolunda önemli bir galibiyet elde ettik. Golleri benim atmam kadar arkadaşlarımın pozisyonları hazırlaması da önemliydi. İlk golde kornerden güzel bir orta geldi, ben de iyi yükseldim ve golü attım. İkinci golde ise İbrahim Toraman'ın katkısı büyüktü. Topu ceza sahasına kadar getirdi. Bana ise sadece golü atmak kaldı. Deplasmanlarda kazanamıyorduk, bugün bu sıkıntıyı çözmüş olduk." ifadelerini kullandı.
Sözleşmesinin uzatılması konusunda kendisi açısından bir problemin olmadığını da vurgulayan Nobre, şöyle devam etti: "Menajerim Juan Figer bu hafta içinde gelecek ve transfer sorunu da çözülmüş olacak. Ben Beşiktaş'ı seviyorum ve kalmak istiyorum. Figer İspanya'da, ayın 25'inde burada olacak. Bana gelen teklifler var; ancak ben şu anda onlarla ilgilenmiyorum." Beşiktaş Asbaşkanı Levent Erdoğan da Nobre'nin sözleşmesiyle ilgili bir sorun yaşanmayacağını açıkladı. Erdoğan, golcü futbolcunun jübilesini Siyah-Beyazlı kulüpte yapacağına değinerek şunları söyledi: "Taraftar, yönetim, teknik heyet ve futbolcu arkadaşları Nobre'yi seviyor. Nobre takımda kalacaktır. Gerek Nobre, gerek yönetimimiz karşılıklı anlayış göstererek bu işi sonlandıracaktır. İnanıyoruz ki kaptanımız jübilesini Beşiktaş kulübünde yaparak futbola veda edecektir." Bu arada Siyah-Beyazlı takımda sakatlıkları devam eden Holosko, Ekrem ve Delgado'nun sağlık durumlarının da pazartesi günü netleşeceği belirtildi. Kulüp doktorları üç oyuncuyu da İstanbul Büyükşehir maçına yetiştirmeye çalışıyor.
BEŞİKTAŞ GÜNLÜĞÜ
Galibiyetin ödülü iki gün izin
Beşiktaş, Gaziantep deplasmanında üç puanı üç golle alınca Teknik Direktör Mustafa Denizli, futbolcularına 2 gün izin verdi. İki haftada 4 puan kaybeden Siyah-Beyazlı takım 3-0'lık galibiyetin morali ile İstanbul'a döndü. Futbolcular galibiyetin tadını çıkarırken yönetimden primi, Mustafa Denizli'den de izini kopardı.
Demirören, ikinci yarıyı beğendi
Galatasaray maçında Merkez Hakem Kurulu Başkanı Oğuz Sarvan'a söylediği çirkin sözler nedeniyle üç ay hak mahrumiyeti alan Başkan Yıldırım Demirören, uzun bir aradan sonra Gaziantep maçına geldi. Takımın ilk yarıda oynadığı futbolu beğenmeyen Demirören, ikinci 45 dakikada ortaya konulan performanstan memnun olduğunu söyledi.

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası