Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 17

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Vietnam'a sokmadılar

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
**p£r!kIzI**
Asistan
Asistan
**p£r!kIzI**
---www.acemi.yiz.biz---
Nereden : Ankara
Lakap :
Vietnam'a sokmadılar Vide
MesajKonu: Vietnam'a sokmadılar Vietnam'a sokmadılar EmptyPaz Şub. 22, 2009 1:44 pm

Starboard firmasının yeni ürettiği modelleri test etmek için Pattaya Kenti'ne giden Çağla Kubat ardından aynı firmanın rüzgârlı havada kullanılmak için ürettiği boardları denemesi için davet edildiği Vietnam'a sokulmadı.

DÜNYA ve Avrupa Şampiyonası'na sekiz aydır sponsorunun destekleriyle Hawai'de kamp yaparak hazırlanan Çağla Kubat sörf tahtası üreten Starboard firmasının yeni modellerini test etmek için geçtiğimiz hafta Tayland'ın
Pattaya Kenti'ne gitmişti. Kubat ardından aynı firmanın rüzgârlı havada kullanılmak için ürettiği boardları denemesi için davet edildiği Vietnam'a sokulmadı. Beraberindeki ABD'li sörfçülerin bile girdiği Vietnam'a Türklerin bir sorun nedeniyle alınmadığı uyarısının kendisine yapıldığını belirten Kubat "Türküm diye almadılar. Sorun varmış. Vietnam'a gitmeden önce Bangkok'ta uyarmışlardı. Geldiğim uçakla geri döndürdüler moralim çok bozuldu. Üç gündür sörf malzemelerimle perişan oldum. Bangkok'a geri döndüm. Hawai Maui'ye dönerek antrenmanlarıma devam edeceğim. Beni davet eden firmaya da rezil oldum. Ne yapacağımı şaşırdım" dedi.

Vietnam'a sokmadılar

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası