Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 17

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

"Ben Bile Korsanımı İmzalamışım"

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
**p£r!kIzI**
Asistan
Asistan
**p£r!kIzI**
---www.acemi.yiz.biz---
Nereden : Ankara
Lakap :
"Ben Bile Korsanımı İmzalamışım" Vide
MesajKonu: "Ben Bile Korsanımı İmzalamışım" "Ben Bile Korsanımı İmzalamışım" EmptyPaz Şub. 22, 2009 1:41 pm

Recep İvedik 2'nin gösterime girdiği 3�üncü gün tezgaha düşmesi üzerine polis korsan avına çıktı.Gökbakar korsan şoku yaşıyor.

Geçtiğimiz hafta vizyona giren ve gişe rekoru kıran Recep İvedik 2 gösterime girdiği 3'üncü gün tezgahtaydı. Filmin korsanının piyasaya sürüleceğini önceden öğrenen polis dün Eminönü Tahtakale Hasırcılar İş Merkezi'ne baskın yaptı. Polisin geldiğini gören zanlılar hanın içinde bulunan depoya kendilerini kilitledi.

Ekiplerin yaptığı aramada binlerce İvedik korsan DVD'si bulundu. Ele geçen master DVD'nin önceki gün Almanya'dan getirildiği öğrenildi. Filminin halk galasını Cevahir Alışveriş Merkezi'nde yapan Şahan Gökbakar'a gazeteciler "Korsan DVD'leriniz çıktı gördünüz mü" diye sordu. Gökbakar "Maalesef korsanlarımız her yerde çıkmaya başlamış. Hatta geçen gün biri önümü kesti ve 'abi imzala' dedi. Ben de filmimin korsanını imzalamışım?" dedi.

Almanya'da Büyük Başarıya İmza Attı
Almanya'nın önde gelen siyasi dergilerinden Focus "Recep İvedik 2 filmi Almanya çapında çok büyük bir başarıya imza atmak üzere. Bugüne kadar hiçbir Türk filmi Almanya'da ilk hafta bu kadar çok kişi tarafından izlenmemişti� diye yazdı.

"Ben Bile Korsanımı İmzalamışım"

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası