Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 17

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Öpme beni

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
adegerli33
Administrator
Administrator
adegerli33
---www.acemi.yiz.biz---
Nereden : ANKARA
Lakap : Mersinli
Öpme beni Vide
http://acemi.yiz.biz/
MesajKonu: Öpme beni Öpme beni EmptyPaz Şub. 15, 2009 2:04 pm

Öpme beni

Öpme beni E492CE10C075A849BFD528DCx

Güiza'yı çok beğendiğimi söyleyebilirim. Tel maşa İspanyol boğası bu mevkide çok başarılı olur! Münkünse hep aynı yerde kalsın emi.

Gençler belki tanımaz. Tiyatro üstatlarından merhum Muzaffer Hepgüler vardı. "R"lere bir türlü dönmeyen dili pek tatlıydı usta aktörün. Piyes finallerinde hep şöyle veda ederdi: "Büyükleğin elleğinden, küçükleğin gözleğinden öpeğim. Oğtancalağa bi şey yoook." Dün ilk golden sonra Aragones'e de "ortanca" muamelesi yaptı futbolcuları. Alex çaktı ilk golü

attı, sonra takımla birlikte kenara fırladı. Kulübeye yaklaştılar ve ayaklanan tüm yedek oyuncularla kucaklaşıp küçükleri- büyükleri şap şup öptüler. Ama "Aragones'e bi şey yoook"tu. Zaten laf aramızda onca gol sağanağında bile bana mısın demeyen, bi gıdımcık gülmeyen "Dede"nin de saksıda açmış ortancadan farkı yoktu.

SEVGİLİİİM
Sevgililer Günü'nde Alex'in daha başlarda 2 gol birden atması yavukluya sunulacak 2 karanfil gibiydi. Lakin heyhat Daianne yengemiz randevuya geç kalan acemi genç kız misali yetişememişti golleri görmeye. Kar çiseleyince hacamat olan trafiğe takılmış, karanfillere kavuşamamıştı. Eşi Pınar'ın güzel mavi gözlerine 41 kere maşallah çekmemizi ister gibi tam da 41. dakikada 4. golü bırakıverdi Semih kardeş. Onun sevgililer günü hediyesi de boş kaleye yuvarlanan yumuşak şut oldu.

ACI İNTİKAM
İlk yarının son dakikalarında ölü top başına Brezilya Şeytan Üçgeni gibi konuşlanan Alex-Roberto Carlos-Deivid triosundan mükemmel bir aldatmaca geldi. Ayak dalavereleri sonucu gol vuruşu hakkını Deivid kullandı. Böylelikle Fenerbahçe ilk yarıdaki mağlubiyetin intikamını daha maçın ilk yarısında ve 5 parmak izi bırakan tokatlar gibi 5 golle aldı Hacettepe'den.

KIRCAN MI BELİMİ
Son dönemin menşur "kırılma anları" lafı tam da bu 5. golün sonrasına geldi. Burada kırılan maç filan değil Fenerbahçe'nin kulis coğrafyasıydı. Dünyada takımı 5'lemişken yüzünde en ufak tebessüm belirmeyen tek hoca Aragones'tir herhalde. Karın içeri, göğüs dışarı, baş dik, alın açık, surat güleç olması gereken Aragones, vazo kırmış çocuk gibi yere bakıyordu.

HEP ORADA KALSIN
Uzun lafın kısası kendimizi kandırmayalım arkadaşlar. Dün gece ortada muhteşem oyun, harika Fener filan yoktu. Birkaç pırıltılı eleman olsa da takım genelde vasattı. Emre ve Deniz ne yaptı mesela gören, bilen var mı? Hacettepe'ye gelince onlar da cılız ötesi, yetenek fakiri, korku müsveddesiydi olay bu. Kalite değil averaj yaptık diyelim, bari buna sevinelim. Bu arada dünkü maçta Güiza'yı da çok beğendiğimi söylemeliyim. Tel maşa İspanyol boğası bu mevkide çok çok başarılı olur. Mümkünse hep aynı yerde, tribünlerde kalsın, oradan seyretsin e mi?

Öpme beni

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası