Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 17

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yıldırım: Carlos'u aldığıma pişmanım

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
adegerli33
Administrator
Administrator
adegerli33
---www.acemi.yiz.biz---
Nereden : ANKARA
Lakap : Mersinli
Yıldırım: Carlos'u aldığıma pişmanım Vide
http://acemi.yiz.biz/
MesajKonu: Yıldırım: Carlos'u aldığıma pişmanım Yıldırım: Carlos'u aldığıma pişmanım EmptyÇarş. Şub. 11, 2009 6:45 pm

Yıldırım: Carlos'u aldığıma pişmanım 3B87C28C6FE89A4BB4F4D43Dx

Sarı-lacivertli takımın Brezilyalı yıldızı Roberto Carlos, İstanbul Belediye karşısında çok kötü oynadıklarını belirtirken, yenilgide Olimpiyat Stadı'nın da rolünün büyük olduğunu kaydetti.

Pişman oldum

"İki çok büyük yıldız daha alabilirdik. Ama heves mi bıraktılar! Carlos ve Anelka'yı getirdiğime bile pişmanım....

Takımın ligdeki konumu yüzünden zor günler geçiren Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, gündemi sarsacak açıklamalar yaptı. İşte satırbaşları: "Bilen-bilmeyen konuşuyor. '750 milyon dolar harcadı' diyorlar. Doğru, harcadım. Ama o parayı otel odalarında yemedim, F.Bahçe'nin geleceğine yatırım yaptım. Stadı yeniledik, Samandıra'yı bitirdik, Dereağzı'nı

ve Sosyal Tesisleri modernize ettik."

Heves mi bıraktılar
"Saracoğlu'nu yeniden yapalım desek, kaça inşa edilir? O stat için Türkiye'ye UEFA Kupası finali verdiler. Futbol takımımız, 100 milyon euro harcandığı halde nasıl Avrupa'dan elenirmiş! Aslında elenmezdi. Bir-iki dünya yıldızı daha transfer edebilirdik. Ama heves mi bıraktılar. İnsanların rüyalarına giren yıldızları, Roberto Carlos ve Anelka'yı transfer ettiğime bile pişman oldum."

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası