Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 17

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

2 kere geldiler...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
adegerli33
Administrator
Administrator
adegerli33
---www.acemi.yiz.biz---
Nereden : ANKARA
Lakap : Mersinli
2 kere geldiler... Vide
http://acemi.yiz.biz/
MesajKonu: 2 kere geldiler... 2 kere geldiler... EmptyPtsi Şub. 09, 2009 9:31 pm

2 kere geldiler

2 kere geldiler... 8ADD8109CACDE143875732BCx

"Bizim daha çok pozisyonumuz oldu. İstanbul BŞB ise iki kere geldi, ikisini de gol yapmasını engelleyemedik".

F.Bahçe Teknik Direktörü Luis Aragones, rakipten daha iyi oynamalarına rağmen galip gelemediklerini söyledi. Aragones, maç sonu yaptığı değerlendirmede, "Diğer haftalarda gerekli açıklamaları yapmıştık. Bu maça bakarsak, rakipten daha üstün oynamamıza ve daha fazla gol pozisyonu bulmamazı rağmen yediğimiz gollerde dengesiz yakalandık. Rakibimiz iki

kere geldi, ikisini de attı. Engel olamadık" diye konuştu.

Bunun adı futbol
İspanyol çalıştırıcı, problemin neden kaynaklandığı hakkında bir soruya, "Problem bu tür durumlarda yoktur. Bunun adı futbol. Biz daha çok pozisyon bulduk ancak atamadık. Böyle bakmak lazım" şeklinde cevap verdi. Tecrübeli teknik adam, Alex ve Güiza'nın 2-0'dan sonra soyunma odasına gitmeleriyle ilgili olarak da "Ben o an, maçın sıcaklığını yaşıyordum. Kim içeri girdi görmedim" dedi.

2 kere geldiler...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası