Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 17

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Fener'i daha büyük takım için bırakabilirim

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
LiLPeNT
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye
LiLPeNT
---www.acemi.yiz.biz---
Nereden : ...NeWTowN....
Lakap : PeN(LiLo)
Fener'i daha büyük takım için bırakabilirim Vide
MesajKonu: Fener'i daha büyük takım için bırakabilirim Fener'i daha büyük takım için bırakabilirim EmptyC.tesi Ocak 03, 2009 1:14 pm

Fener'i daha büyük takım için bırakabilirim Alex
Fenerbahçe'nin sözleşmesini uzatmak istediği Brezilyalı yıldız Alex de Souza, Avrupa'da büyük bir takımdan teklif alması halinde değerlendirebileceğini söyledi.

Sarı-Lacivertlilerin uluslararası arenada başarılı olması için takıma daha üst düzey oyuncuların katılması gerektiğini öne süren Sambacı, Teknik Direktör Luis Aragones'e de övgü yağdırdı. UEFA'nın internet sitesinde soruları cevaplayan kaptan Alex, Aragones'ten zaman zaman azar işitseler de bunu içten gelen bir davranış olarak algıladıklarını açıkladı. İspanyol çalıştırıcı geldiğinde farklı bir tarzı olduğunu belirten tecrübeli futbolcu, "Değişime alışmamız biraz zaman aldı. Kasırga dindi ve artık birbirimizi çok iyi anlıyoruz. Bundan sonra daha başarılı olacağımızı düşünüyorum. Luis'i gerçekten çok beğeniyorum. Futbol hakkında her şeyi biliyor. Ve oyuncularını savunabiliyor." dedi.

Sarı-Lacivertli ekipte kalmak istediğini dile getiren Alex, üst üste gelen sorulara şu cevapları verdi: "Genç bir oyuncu değilim ve maceraya gerek yok. Ancak Avrupa'dan çok büyük bir kulüpten teklif gelirse değerlendirebilirim. Birlikte oynamayı en sevdiğim oyuncu Semih. Karşısında oynadığım en iyi futbolcu Beşiktaş'ın eski 10 numarası Sergen Yalçın. Duyduğum birçok şeyi anlayabiliyorum, ama henüz Türkçe konuşamıyorum. Başkana söz verdim. Kontrat yenilediğimizde ders almaya başlayacağım. Forvetlere yakın olarak orta sahada oynamayı seviyorum. Sistemler bakımından herhangi bir tercihim yok." Son olarak Fenerbahçe'nin Avrupa'da başarılı olması için ne yapılması gerektiğinden bahseden Alex, "Daha üst düzey oyuncuların takıma katılması lazım. 24-25 yaşında üst düzeye çıkmış gerçek askerlerin sayısı artarsa Fenerbahçe, Avrupa'da daha kuvvetli olur." diye konuştu.
Bu arada, Boluspor Kulübü Başkanı Necip Çarıkçı, Ankaragücü Kulübü Onursal Başkanı Cemal Aydın'ı, Gökhan Emreciksin'in F.Bahçe'ye transferi konusunda Boluspor'u devre dışı bırakmaya çalışmakla suçladı. Fenerbahçe'nin Gökhan'a karşılık 2 milyon Euro ve 2 futbolcu vereceğini belirten Çarıkçı, bonservisin yüzde 50'sini alacakları için bu bedelin Borsa'ya düşük bildirilmesinin talep edildiğini iddia etti.

Fener'i daha büyük takım için bırakabilirim

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası