Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 17

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sevdiğinizi söyleyemiyorsanız...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
d3rY@
Moderatör
Moderatör
d3rY@
---www.acemi.yiz.biz---
Nereden : evden :D (ank)
Lakap : şeker :P
Sevdiğinizi söyleyemiyorsanız... Vide
http://www.acemi.yiz.biz
MesajKonu: Sevdiğinizi söyleyemiyorsanız... Sevdiğinizi söyleyemiyorsanız... EmptyPtsi Tem. 07, 2008 10:24 pm

Sevdiğinize 'seni seviyorum' demenin binbir yolu vardır. işte bunlardan bazıları...

Aşk sözcüklerini söylemek her zaman çok kolay olmayabiliyor. Kimimiz de hissettiğimiz şeyleri çoğu zaman söyleyemiyoruz bile. O halde bize kulak verin. işte size duygularınızı kelimelere dökmenin on etkili pratiği!

Kelimeler ağır geliyorsa
Sevgilinize karşı hissettiklerinizi dile getirmenin, beraberinde neler getireceğini hiç düşnmeyin. 'Seni seviyorum' cümlesinin, size bir kuşun kadar ağır gelmesinin nedeni, belki de bu iki kelimenin sonsuz anlamlar içerdiğini düşünmenizden kaynaklanıyor.

Bırakın bilsin
Sevdiğinizi söylemeye zorlandığınızı bırakın bilsin. Aksi takdirde, aşktan ve sevgiden bahsetmemeniz nedeniyle onu yeterince sevmediğinizi düşünebilir. Neden olduğunu bilmediğiniz gerçek duygularınızı ifade etmekte güçlük çektiğinizi ona anlatın. Bazen bu; 'seni seviyorum' demek kadar etkilidir.

Alıştırma yapın
Sevginizi çevrenizde de dışarı vurmakta zorlanıyorsanız, 'seni seviyorum' cümlesinin etkisini, ilk olarak arkadaşlarınızda deneyin. Onların vereceği pozitif tepkiler, sevgilinize de duygularınızı ifade etmeniz için cesaretlendirecektir sizi.

Aşkı okuyun
Eğer, 'Seni seviyorum' cümlesini, nasıl ve hangi şartlarda söyleyeceğinizi bilmiyorsanız, aşk filmlerine başvurun. Bazen konuları çok saçma gelse de aşk konu kitaplar okuyarak, gerçek hislerinizi ifade etmek adına cesaret alabilirsiniz.

Duydularınızı anlatın
Duygularınızı ifade ettikten sonra ilişkinizin hassas bir döneme gireceğini düşünebilirsiniz. Ama kendinize bir de şu soruyu sorun; ona bu kadar aşıkken ve sevildiğinizden bu kadar eminken neden gerçek duygularınızı birbirinizden saklayasınız? Belki de, ilk adımı o da sizden bekliyor...

Günlük tutun
Söylemek isteyip de söyleyemediğiniz duygularınızı, gördüğünüz bir filmin, dinlediğiniz bir şarkının siz de uyandırdığı hisleri düşünerek bir deftere not edin.

Asla çok geç değil
ilişkiniz ne kadar uzun süreli olursa olsun, onu sevdiiğnizi söylemek için asla çok geç değil. Aksine, ne kadar uzun süre sonra söylerseniz duygularınızdan o kadar eminsiniz demektir. Ayrıca, karşı taraf içinde, uzun bir bekleyişten sonra beklediği sözcükleri duymak daha değerli olacaktır.
[-İDLE-]
Administrator
Administrator
[-İDLE-]
---www.acemi.yiz.biz---
Nereden : Ankara
Lakap : WeBmAsTeR
Sevdiğinizi söyleyemiyorsanız... Vide
http://acemi.yiz.biz
MesajKonu: Geri: Sevdiğinizi söyleyemiyorsanız... Sevdiğinizi söyleyemiyorsanız... EmptySalı Tem. 08, 2008 6:03 pm

Gayet mantıklı aslında tşk ederizz

Sevdiğinizi söyleyemiyorsanız...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası