Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 17

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Terim:Basından Özür dilerim

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
adegerli33
Administrator
Administrator
adegerli33
---www.acemi.yiz.biz---
Nereden : ANKARA
Lakap : Mersinli
Terim:Basından Özür dilerim Vide
http://acemi.yiz.biz/
MesajKonu: Terim:Basından Özür dilerim Terim:Basından Özür dilerim EmptyPaz Eyl. 14, 2008 3:06 pm

14 Eylül 2008
11:11

G.Saray-Antalya maçını tribünden izleyen Fatih Terim, Bu gerilimi yaşamamam lazımdı. Burada hatalı olduğumu kabul ediyorum. Yardımcılarıma, oyuncularıma ve kamuoyuna bir özür borçluyum dedi.

MİLLİ Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, Belçika maçı öncesi ve sonrasında polemik yaşadığı basın mensuplarından özür dilerken, telefonda küfrettiği ettiği Osman Tanburacı’yı olayın dışında tuttu. Galatasaray-Antalyaspor maçını tribünden izleyen Terim, yaptığı açıklamada şunları söyledi: İtalya’dan misafirlerim vardı. Onlarla beraber Bodrum’a gittim.

Sonra sakin kafayla düşününce, şartlar ne olursa olsun hiçbir başarısı olmayan bir adamın tahriklerine kapılmamam lazımdı. Bu gerilimi yaşamamam lazımdı. Burada hatalı olduğumu kabul ediyorum.  Yardımcılarıma, oyuncularıma ve kamuoyuna bir özür borçluyum. Ama en önemlisi kendime bir özür borçluyum.

Belçika ile gerilimli bir maç yaptıklarını ifade eden Terim, ''Maçtan sonra salim kafayla düşündüğüm zaman şartlar ne olursa olsun antrenörlük kariyeri çok küçük olan veya belli olan bir antrenörün tahriklerine kapılmamalıydım. Ne yaparsa yapsın, haklı olsam da bu gerilimi yaşamamalıydım. Burada bir hata yaptığımı kabul ediyorum'' dedi.

Bir özür borçlu olduğunu vurgulayan Fatih Terim, ''Meslektaşlarıma, ekibime, oyuncularıma bir özür borçluyum. Özellikle de kamuoyuna, futbolseverlere bir özür borçluyum, ama en sonunda kendime bir özür borçluyum. Çünkü bu kadar kariyeri belli olan, benim gibi tecrübeli birinin, bilerek, isteyerek üzmek için daha evvel çalışılmış olan bir şeye, tahriklere kapılmalıydı. Bu gerilim içinde çok büyük krizleri halleden ben maalesef hata yapabiliyorum. Hiçbir şekilde muhatap olmamalıydım. Hatalı olduğumu kabul ediyorum. Kamuoyuna özür borcum var, bu vesileyle özür dilemiş oldum'' diye konuştu.

Tamburacı hariç

Daha önceden çalışılmış bir provokasyona geldim maalesef. Hatamı kabul ediyorum. Bu tuzağa düşmemeliydim. Osman Tanburacı konusunda da bir adım geriye atmam, o işin evveliyatı var. Basına yansıyanlar azdır bile. Zaten mahkemeye intikal etmiştir olay. İyi de yaptım aslında. Kimse onu ne okuyordu ne biliyordu. Hiç olmazsa 2-3 gündür tanınmış oldu işte

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası