Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 17

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Josico banko...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
adegerli33
Administrator
Administrator
adegerli33
---www.acemi.yiz.biz---
Nereden : ANKARA
Lakap : Mersinli
Josico banko... Vide
http://acemi.yiz.biz/
MesajKonu: Josico banko... Josico banko... EmptyPerş. Eyl. 11, 2008 10:10 pm

Josico bankom olacaktı

F.Bahçe'nin hocası Aragones, "Eger 2008'de sakat olmasaydı ön liberoda tercihimi Josico'dan yana kullanacaktım. Onun sakatlığı nedeniyle Senna'yı oynatmak zorunda kaldım" diye konuştu.

Bankom olacaktı

Aragones: Eğer sakat olmasaydı, Josico'yu EURO 2008'in milli takım kadrosuna alacaktım.

Bu ne sevgi ah...
Fenerbahçe Teknik Direktörü Luis Aragones'in yeni transfer Josico hayranlığı bir başka. İspanyol hoca, önceki gün FBTV'de göklere çıkardığı vatandaşını yine övdü. Josico'nun Marcos Senna kadar değerli bir oyuncu olduğunu savunan İspanyol hoca, "Eğer sakat olmasaydı, Josico'yu İspanya Milli Takımı'nın EURO 2008 kadrosuna

alıp banko oynatacaktım" dedi.

Farklı oyuncular
Aragones, "Kafamda Josico'yu ön liberoda oynatmak vardı. Ama sakatlığı nedeniyle onu EURO 2008'e götüremedim. Josico'nun yerine, daha önde oynatmayı planladığım Marcos Senna'ya mecburen ön liberoda görev verdim" diye konuştu. Dede, benzer yanlarının olmasına rağmen Josico ile Senna'nın aslında ayrı tipte oyuncular olduğunu sözlerine ekledi.

Josico banko...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası