Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 17

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ÜMİT ÖZAT: FUTBOLU BIRAKMIYORUM

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
adegerli33
Administrator
Administrator
adegerli33
---www.acemi.yiz.biz---
Nereden : ANKARA
Lakap : Mersinli
ÜMİT ÖZAT: FUTBOLU BIRAKMIYORUM Vide
http://acemi.yiz.biz/
MesajKonu: ÜMİT ÖZAT: FUTBOLU BIRAKMIYORUM ÜMİT ÖZAT: FUTBOLU BIRAKMIYORUM EmptyÇarş. Eyl. 10, 2008 10:02 pm

Ümit Özat son kararını açıkladıÜmit Özat son kararını açıkladı
Ümit Özat, bugün Türkiye'de bazı gazetelerde ''Ümit kariyerinin sonunda' şeklinde yer alan haberlerin doğru olmadığını belirtti.

Almanya Birinci Futbol Ligi'nin ikinci haftasında FC Köln'ün Karlsruhe ile oynadığı maçta fenalaşarak yere yığılan ve hala tıbbi kontrolleri devam eden Ümit Özat, bugün Türkiye'de bazı gazetelerde ''Ümit kariyerinin sonunda' şeklinde yer alan haberlerin doğru olmadığını belirtti.

Konuyla ilgili kulübün resmi internet sitesine açıklamada bulun Özat, ''Bu haberler doğru değil. Öyle bir kararım olsaydı önce ailem ve kulübümle görüşürdüm, gazeteciyle değil'' dedi.

Bu arada, Hannover'den tekrar Köln'e gelen Ümit Özat'ın, sağlık durumuyla ilgili basın toplantısı düzenleyerek, kamuoyunu bilgilendireceği ifade edildi.

Öte yandan teknik direktör Christoph Daum, Ümit'in futbolu bırakmak istediğini düşünmediğini ve Türk medyasının zaman zaman olayları abarttığını söyledi.

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası