Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 17

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Türk ligi zor...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
adegerli33
Administrator
Administrator
adegerli33
---www.acemi.yiz.biz---
Nereden : ANKARA
Lakap : Mersinli
Türk ligi zor... Vide
http://acemi.yiz.biz/
MesajKonu: Türk ligi zor... Türk ligi zor... EmptySalı Eyl. 09, 2008 12:37 pm

Türk Ligi zor

Süper Lig'de iki hafta geride kalırken henüz golle tanışamayan Güiza, bunu biraz da ligin zorluk derecesine bağladı..

"Mallorca'da geçen sezon attığım golleri F.Bahçe'de de tekrarlamak en büyük arzum. Ama bu kolay değil"
2010 Dünyü Kupası eleme maçları için ülkesi İspanya'da bulunan Fenerbahçe'nin yeni transferi Daniel Güiza, La Liga'da geçen sezon attığı golleri Türk liginde de tekrarlamak istediğini söyledi. Güiza, dün düzenlediği basın toplantısında,

"Türk liginde çok fazla gol atmak zor. Çünkü İspanya liginden çok farklı bir lig. F.Bahçe'ye, İspanya Milli Takımı'nda oynamaya devam etmek için gittim" dedi.

"İspanya Milli Takımı'nda yedek kalmayı hiç dert etmiyorum. Fırsat verilirse en iyisini yapmaya çalışırım"
Geçen sezon Mallorca formasıyla La Liga'da 27 gol atan, Süper Lig'de geride kalan 2 haftada ise henüz golle tanışamayan Okçu, bir gazetecinin "İspanyollar sahada seni değil, Bojan'ı görmek istiyor" değerendirmesine karşı şu açıklamayı yaptı: "Benim için fark etmez. Yapmam gereken tek şey çalışmalarıma devam etmek ve fırsatları beklemek." Güiza, İspanya'nın Bosna ile oynadığı maçta son 6 dakika oynamıştı.

Türk ligi zor...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası