Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 17

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Çoğalarak seviyorum seni

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
d3rY@
Moderatör
Moderatör
d3rY@
---www.acemi.yiz.biz---
Nereden : evden :D (ank)
Lakap : şeker :P
Çoğalarak seviyorum seni Vide
http://www.acemi.yiz.biz
MesajKonu: Çoğalarak seviyorum seni Çoğalarak seviyorum seni EmptyPerş. Tem. 03, 2008 1:05 am

Çoğalarak seviyorum seni,giderek daha çok...Her şeyi yeniden öğrenir gibi,öğrendiklerimi biriktirir gibi,çoğala çoğala.Uzaklığında da,yakınlığında da,her zaman ve her mekanda...

Geceleri kısaltıp gündüz oluyorsun,gündüzleri bitirip yıldız oluyorsun.Daha çok seviyorum seni,yaramın kanamasını kesen bi ilaç gibi.Bir kıvılcımdan,bir yangına dönüşür gibi,büyüyerek ve daha çok.Heran daha çok.

Seni sevmenin nöbetini tutuyorum,yüreğim ellerinde.Karda,kışta,deli yağmurda.Mavide ve yeşilde.Parlaklığı giderek artan bir çiçek gibi.Sevdikçe çoğalıyor benim parlaklığım da...

Sevdikçe çoğaltıyorum seni,çoğaldıkça daha çok seviyorum.Yollardaki sisi savuruyorum,rüzgar oluyorum.Aydınlığa koşuyorum.Yüzünü taşıyorum rüyalarıma,ellerin darılıyor,onlarıda çağırıyorum.Gülüyorsun, gülüşüne hayran oluyorum.Sevdikçe hayranlığımda çoğalıyor.

Sevdam hep bir an öncesinden daha büyük.Aşkım,daha kararlı,bulmuşken seni kaybetmemek adına.Seni seviyorum,yaşama sevincim çoğalıyor,kanat çırpışlarını dinle.Hepsi senin aşkına uçuyor.

Görmesekte birbirimizi ne gam! Varsın işte, oradasın.onca aşk öğretemedi;ama şimdi yalnızkende öğreniyorum seni sevmeyi.Özlem aşkın çiçeği,özlemle birlikte aşkında çoğalıyor.

Kaç acının sınavından geçtim ve başardım sonunda.Birtek acıyı azaltıyorum içimde,seni çoğaltıyorum,çoğalttıkça acı yok oluyor.Şimdi yıldızları daha büyük gecelerin,daha çok.Seninle birlikte yıldızlarda çoğalıyor.

Korkma,ne kadar çoğalırsan çoğal,yüreğim aşkını taşırmayacak kadar güçlü.Senden gelecek herşeyi kucaklamaya hazır.Seni çoğalttıkça atacak.Geleceğini bilirse,sensizliğede dayanacak. Ve sevgilim bu aşk senide çoğaltacak...

Çoğalarak seviyorum seni

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası