Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 17

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Senna:Şeref duyarım...

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
adegerli33
Administrator
Administrator
adegerli33
---www.acemi.yiz.biz---
Nereden : ANKARA
Lakap : Mersinli
Senna:Şeref duyarım... Vide
http://acemi.yiz.biz/
MesajKonu: Senna:Şeref duyarım... Senna:Şeref duyarım... EmptyCuma Ağus. 22, 2008 10:58 am

Şeref duyarım

İspanyol basınına konuşan yıldız futbolcu, F.Bahçe'ye "Evet" dediğini açıkladı. Yöneticiler Ali Yıldırım ve Mahmut uslu da İspanya'dan umutlu döndü. Senna'nın pazartesi günü İstanbul'da olması bekleniyor

F.Bahçe, Villarreal ve İspanya Milli Takımı'nın yıldızı Senna'ya sarı-lacivert formayı giydirmek için gün sayarken, bu transferin bilinmen

yönleri de gün yüzüne çıkmaya başladı. FOTOMAÇ'ın edindiği bilgiye göre, bir süre önce F.Bahçe, Senna için görüşmeleri sürdürürken devreye teknik direktör Aragones de girdi. Senna'yı telefonla arayan Aragones, "F.Bahçe'de benimle çalışmak ister misin" diye sordu. Yıldız futbolcu bu soruya "Şeref duyarım. Seninle aynı takımda olmak beni mutlu eder" karşılığını verdi.

Daha önce Türkiye'ye gelmeye sıcak bakmayan Senna'nın, Aragones'in bu telefonundan sonra fikir değiştirdiği ve gerek F.Bahçe gerek Villarreal'li yöneticilere "Bu transferi istiyorum" dediği öğrenildi. Senna, önceki gün Danimarka- İspanya maçı sonrası yaptığı açıklamada da Aragones'le arasında geçen diyaloğu doğruladı. Senna, İspanyol basınına "Luis bana onunla çalışmamın hoşuma gidip gitmeyeceğini sordu. Ben de bundan mutluluk duyacağımı söyledim" dedi.

Senna'nın F.Bahçe'ye transferi İspanya'da geniş yankı uyandırmaya devam ediyor. Marca gazetesi, Senna'nın F.Bahçe'ye "kapıyı kapatmadığını" yazdı. Gazete, 32 yaşındaki futbolcunun, F.Bahçe'ye transfer olmaya sıcak baktığını belirtirken, sarı-lacivertlilerin, Villarreal'e 20 milyon euro bonservis ödeyeceğini vurguladı. Öte yandan İspanya'da görüşmeleri sürdüren Ali Yıldırım ie Mahmut Uslu'nun yurda umutlu döndüğü ve Senna'nın pazartesi İstanbul'da olacağı öğrenildi.

Senna:Şeref duyarım...

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası