Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 17

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ben seni;çok çabuk özledim

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
ßy_matrax
Üye
Üye
ßy_matrax
---www.acemi.yiz.biz---
Nereden : Ankara
Lakap :
Ben seni;çok çabuk özledim Vide
MesajKonu: Ben seni;çok çabuk özledim Ben seni;çok çabuk özledim EmptyCuma Ağus. 14, 2009 2:37 am

Ben seni;çok çabuk özledim Mor4785234mdqu1vx6

Anılarımın tozunu almayı geçirdi fikrim düşüncemden. Bilmem ki gerek var mıydı? Eskirler miydi daha bir, yoksa canlılık mı kazanırlardı? "Nereden başlasam?" diye sordum kendime. Bir gölge gibi varlığın yanımdayken, yokluğundan geçmiş zamanın neresinden başlayacağımı bilemedim.

Yetmedi: Kokun eskimeye başalamış kazağındaki. Her gün/gece içime çektiğimden olsa gerek.

Ben seni; çok çabuk özledim...

Sana ait olan ne varsa dağıttım odamın her bir köşesine. Seni sen olmaksızın yaşamaya çalışmanın, keyifli bir yanınını bulup çıkaramadım kendime. Bir de ilk defa bu kadar becereksiz olduğumu farkettim. Yetiremiyorum anıları an'ıma...

Olmuyor...

Ben seni çok çabuk özledim...

Hangi anıya el atsam, önce bir sevinç kaplıyor pamuk ipliği yüreğimi. Gözlerimde, gözlerinin gözlerime çarptığı anın parıltısı. Bir heyecan içimde. Uzanmak istiyor parmak uçlarım, canımın attığı yere.

Yoksun...

Ağlıyorum....

Günler geçmiyor özlemin sağanaklığında. Korkuyorum kokunun unutmaktan. Kendime yabancılaşmaktan. El olmaktan duygularıma.
Ama ben...

Ama sen...

Ben seni;çok çabuk özledim

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası