Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz:
Toplam Mesajınız: 17

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Fişlenen kaleci Rüştü: Elhamdülillah Müslüman ve Türk'üm

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
ifot_abla
Moderatör
Moderatör
ifot_abla
---www.acemi.yiz.biz---
Nereden : Ankara
Lakap : anne
Fişlenen kaleci Rüştü: Elhamdülillah Müslüman ve Türk'üm Vide
http://www.acemi.yiz.biz
MesajKonu: Fişlenen kaleci Rüştü: Elhamdülillah Müslüman ve Türk'üm Fişlenen kaleci Rüştü: Elhamdülillah Müslüman ve Türk'üm EmptySalı Ağus. 11, 2009 5:53 pm

Ergenekon davasının 3. iddianamesinde yer alan tutuklu sanık Yarbay Mustafa Dönmez'in not defterinden Beşiktaş'ın kalecisi Rüştü Reçber ve ailesi ile ilgili fişleme bilgileri çıkması da dikkat çekti.

Mehmet Ali Erbil, Demet Akbağ ve Yılmaz Erdoğan gibi isimlerin de yer aldığı listede Rüştü'nün eşi ve çocuğunun isimlerinin baş harflerinin kullanılarak şu bilgilere yer veriliyor: "R.(Kaleci) karısının ismi I., kızının ismi T.'dir. T. Türk ismidir ancak İbrani'dir." deniliyor. Milli kaleci ise bu tür fişlemelerin niçin yapıldığını anlamadığını belirterek "Doğduğumuz köyün muhtarı benim sülalem ile ilgili yaklaşık 100 yıllık bir arşiv oluşturmuş. Ben soyumun nereden geldiğini iyi biliyorum." dedi. Soner Yalçın'ın da benzer yazılar yazdığını bildiren Reçber, "Ben bunlara sadece gülüyorum. Elhamdülillah Müslüman ve Türk'üm." diye konuştu

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası