Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 17

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Beklentisiz Sevmek..........

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
3f3
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye
3f3
---www.acemi.yiz.biz---
Nereden : ankara/ napcan gelcen mi? :D
Lakap : Efelerin EFEsi
Beklentisiz Sevmek.......... Vide
http://www.acemi.yiz.biz
MesajKonu: Beklentisiz Sevmek.......... Beklentisiz Sevmek.......... EmptyCuma Tem. 17, 2009 11:18 pm

Hiç beklentisiz sevdiniz mi? Yani "BUGÜN TELEFON ETMEDİ" demeden “ŞU AN NEREDE ACABA?" diye kendi kendinizi yemeden "YAŞ GÜNÜMÜ HATIRLAYACAK MI ACABA ?" diye bir beklenti içine girmeden... Sevdiniz mi hiç?Onun size ait olmadığını kabul ediponu özgür yaşamı ile sevmeyi denediniz mi?
Yanındaki erkek arkadaşına aldırmamayı öğrenip ama aldırmıyormuş gibi yapmadan gerçekten aldırmadan "BİTECEKSE BİTER BUNU BEN DEĞİŞTİREMEM BENİ SEVMEYİ BIRAKMASINI DEĞİŞTİREMEYECEĞİM GİBİ" diye düşünüp. Onu yersiz kıskançlıklara boğmaktan ve kendinizi yıpratmaktan vazgeçebildiniz mi hiç? Hiç beklemeden çalan bir kapıda onu karşınız da görmek ne güzeldir bilir misiniz?
Beklemediğiniz bir anda hediye almak en sevdiğinizden... Ve beklemeden gelen bir “SENİ SEVİYORUM" mesajının tadına varabildiniz mi hiç? Siz istediğiniz için değil o istiyor diye yapıldı mı tüm bunlar? Ve beklentisiz sevmenin tadına bakabildiniz mi hiç? "BUGÜN BENİ HATIRLAMADI" yerine "HİÇ BEKLEMİYORDUM SENİN GELECEĞİNİ" diyebilmek ne güzeldir oysa... Onu boğmadan kendinizi boğmadan sevebilmek ne güzeldir... Sahiplenme duygusundan uzak sevmenin sevilmenin tadına varabildiniz mi hiç?
Yapılmamış davranışlar söylenmemiş sevgi sözcükleri ile kendi kendinizi aşk çıkmazında kaybedeceğinize Hiç beklenmeyen bir demet çiçekle mutlu oldunuz mu? Beklentisiz sevin... Ben beklentisiz seviyorum... "NİYE ARANMADIM" diye düşünüp kendini kendinizi yiyeceğinize hiç beklenmedik bir "SENİ ÖZLEDİM" mesajı ile aşkı yakalayın.. Beklentisiz sevin...
Ben beklentisiz seviyorum...
O sizin sevgiliniz olduğu için değil.
Ona tapulu malınız gibi çantanız arabanız gibi davranma hakkınız olduğunu düşünmeden.
Onu sevdiğiniz onun da sizi sevdiği için sevin... Sevgiye karışan “BEKLENTİ" denen illeti hemen silin aşkın ak sayfalarından... Göreceksiniz ki o zaman aşk başka bir güzel... Göreceksinizki
O zaman sevgili daha bir romantik... Göreceksiniz ki o zaman sevmek ve sevilmenin damaklarda bıraktığı tat yıllanmış şarap gibi beklenti zehrine karışmadan bir başka döndürüyor insanin başını.. Ben beklentisiz seviyorum... Onun nerede olduğunu merak etmiyorum... "BENİ BUGÜN NEDEN ARAMADI" diye geçirmiyorum içimden aramadığı zamanlarda...
Geleceğe dair hayallerim de yok zaten... Ben sevgiyi yaşıyorum... Onun yanımda olduğu anlar o kadar değerlio kadar kıymetli ki... Gerçekleşmemiş ve gerçekleşmeyecek beklentilerle mahvetmiyoruz o anları... Beklentisiz seviyoruz... Sevdiğimiz için seviyoruz... Hayalsiz geleceksiz beklentisiz... Anlık seviyoruz... Deneyin... Beklentisiz sevmeyi deneyin bir gün... Beklentilerle boğduğunuz aşklarınıza acıyacaksınız...

Beklentisiz Sevmek..........

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası