Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hoşgeldiniz, Misafir
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970
Toplam Mesajınız: 17

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kaybetmekle Kazandım Yaşamı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
KaranLık
Co-Admin
Co-Admin
KaranLık
---www.acemi.yiz.biz---
Nereden : DüşLerin İçinden
Lakap : (Küb)
Kaybetmekle Kazandım Yaşamı Vide
http://www.acemi.yiz.biz
MesajKonu: Kaybetmekle Kazandım Yaşamı Kaybetmekle Kazandım Yaşamı EmptyPaz Tem. 05, 2009 7:20 pm

Yüreğin yanıp tutuşurken bir avuç sabahla yıkamak gerekirmiş O’nsuz yarınları. Güç katan, hayat veren, canım derken sevdama, el olup gitmek kadar yavanmış, yalanmış aşk.Yalnızlık daha güçlü kılıyor küçük dünyamda beni.

Renkli bir yaşamsa güzel görünen, kendi güvenimin kokusu gerçek hayat. Gerek acı, gerek mutluluk, hepsi kendi bahçemde ektiğim tohumlarda sundu bana büyük yüreğimi. Şans verirken canımı acıttığını, yüzüme gülerken sevdamı kanattığını bilemeyecek kadar kapamışım gözlerimi.

Masallardaki gibi yaşadığımı düşünürken pembe köpükten dünyam damlayarak düştü avucuma dün gece. Hep elimi uzatışlarım geliyor aklıma şimdi. Kendi hayallerime sarılışlarım, umutları bir bir dizişim yıldızlara yastığımla kavuştuğumda.

Ben O’nun omuzundayken bile yalnızlığımlaymışım … Eylül gözler yok artık hazan mevsimimde.Hayatımın oyununu, oynadım ve hayatımla ödüyorum bedelini… ne için ? Hataları üstlenip kendime haklı çıkardım canım dediğimi .. vazgeçmemek, kaybetmemek adına.

OYSA O’nu KAYBETMEKLE KAZANDIM YAŞAMI… Hoşçakal haketmeyenim… Ardında neleri sakladığını bilemediğim gülüşünle hep mutlu kal...(

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası